انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کسانی که ساز یرانی می زنن بیا تو سازت را معرفی کن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لطفا درباره ی ساز های خود بگید البته اگه سازتون ایرانی است وهر کس کمانچه میزنه به من پیام بده مرسی
درامز و گیتارHeart
گیتار..Heart
پیانو ............ ویالون ........................ ارگ......... از تابستونم میرم گیتارSleepy
ساز اصلیم و حرفه ایم دفه
ولی 2 ساله دارم تنبک میرم و برای حرفه ای شدن 2 سال دیگه باید برم
(11-05-2013، 18:19)love.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیانو...Heart

(12-05-2013، 12:45)parnia tajik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گیتار زیادحرفه ایی نیستم
پیانوهم گاه وقتی بادوستام باشم

(13-05-2013، 7:45)خوش تیپ انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ویلن میزنمBlush

(13-05-2013، 8:10)هاکان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من جاز برقیHuhHuh123123با دوستا یک گروه پاپ و رپ تشکیل دادیم HeartHeartHeartHeartSmileTongueTongueTongueTongueTongue

(13-05-2013، 9:02)sohrabe khaste نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گیتارو

(13-05-2013، 9:07)monika_raha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ویالون__________پیانو___________سه تارHeart

همه اینا الان ایرانین؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
من خودم تمبک حرفه ای کار میکنم
عاشششششششششششششششششقشمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
از کلاس اول تا حالا میزنم