انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ضایع ترین کار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ضایع ترین و تابلو ترین کاری که کردی چی بوده؟؟؟؟
از خودم :گلاب به روتون تا توی ی دستشویی داشتم ی رمان میخونم اخه جای حساسش بودBig Grin
حالا که بحث گلاب به روتون توالت شد من بیشتر موقع ها اونجا ادامه درسمو میخونمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یادم نمیاد/////IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
رفته بودیم مهمونی مامان بابام رفتند منو یادشون رفت Big Grin
قابل توجه هرکی سپاس بده سپاس میخوره این سه تا که اول دادن نظر سپاس خوردن چون اولینا بودن
توي يه مسابقه ي حساس توپو زدم بيرون اونم دروازه ي خاليBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(19-05-2013، 21:44)elnaz-salavati نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قابل توجه هرکی سپاس بده سپاس میخوره این سه تا که اول دادن نظر سپاس خوردن چون اولینا بودن

عزیزم ببخشید من سپاس دادمBlush
(19-05-2013، 21:57)Hanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-05-2013، 21:44)elnaz-salavati نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدم گلم به در گفتم شیدا بشنوه خخخخخخخخخخ
(19-05-2013، 22:04)elnaz-salavati نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-05-2013، 21:57)Hanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دیدم گلم به در گفتم شیدا بشنوه خخخخخخخخخخ
حال کردی به همه سپاس زدم ازمن یاد بگیریدBig Grin
فدات بشم اجی دمت گرم
صفحه‌ها: 1 2