انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بیبر از عشق می گوید !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

جاستین بیبر در این مصاحبه توضیح داد که چرا اینقدر احساساتی و رمانتیک است .
او گفت:«من فکر می کنم بخاطر اینکه با مادرم بزرگ شده ام ، او خیلی روی من تاثیر گذاشته است . بزرگ شدن با مادر و همیشه در کنار او بودن ، باعث شده است که من خیلی احساساتی باشم.»HeartHeart

« من فکر می کنم در یک رابطه عاشقانه این مرد است که باید رمانتیک باشد و وظیفه اوست که زن مورد علاقه اش را بیرون ببرد و کارهای قشنگ برای او انجام دهد و اگر غیر از این باشد به دور از مردی و مردانگی است.»HeartHeart

«به نظر من رمانتیک ترین کاری که یک نفر می تواند برای عشقش انجام دهد این است که برای او وقت بگذارد و یا چیزی به او هدیه بدهد برایش وقت زیادی صرف کرده است.»HeartHeart

« مثلا" خیلی خوب است که یک مرد عشقش را به پیک نیک ببرد و همه کارها را خودش انجام دهد . این کار او همیشه در خاطر زن مورد علاقه اش می ماند و او می تواند این خاطره خوب را برای همه دوستانش تعریف کند ! به نظر من این کار واقعا" فوق العاده است.
HeartHeart

یاد بگیـــــرید
من فکر می کنم بخاطر اینکه با مادرم بزرگ شده ام ، او خیلی روی من تاثیر گذاشته است . بزرگ شدن با مادر و همیشه در کنار او بودن ، باعث شده است که من خیلی احساساتی باشم.

مگه میتونه فکرم کنه :|
(22-05-2013، 18:54)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فکر می کنم بخاطر اینکه با مادرم بزرگ شده ام ، او خیلی روی من تاثیر گذاشته است . بزرگ شدن با مادر و همیشه در کنار او بودن ، باعث شده است که من خیلی احساساتی باشم.

مگه میتونه فکرم کنه :|

باب؟؟؟!!!AngelAngelDodgyDodgyDodgy