انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: "عربستان موشکهای خود را به سمت ایران نشانه رفت/ عکس"
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
روزنامه انگليسي "ديلي تلگراف " با انتشار گزارشی ادعا کرد که عربستان سعودي موشك هاي بالستيكي مستقر و نصب كرده كه با آنها ايران و اسرائيل را نشانه رفته است.

به گزارش العالم ، مركز تحقيقاتي روزنامه مزبور تصاويرماهواره اي منتشر كرده است كه نشان مي دهد عربستان سعودي موشك اندازهايي در پايگاهي كه سال هاي اخير در عمق صحراي عربستان ايجاد كرده نصب كرده است كه آماده شليك موشك هاي بالستيك به طرف ايران و اسرائيل هستند.

كارشناسان نظامي تصاوير را بررسي كرده و متوجه شدند كه يكي از موشك اندازها ايران و ديگري تل آويو را نشانه رفته است و قادر است دو تن مواد منفجره حمل كند.

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"عربستان موشکهای خود را به سمت ایران نشانه رفت/ عکس" 1 [/img]

به نوشته اين روزنامه، با وجود اينكه عربستان روابط ديپلماتيك رسمي با اسرائيل ندارد، هر دوي آنها دشمن مشتركي به نام ايران دارند.

محل استقرار اين موشك هاي چيني در پايگاه الوطن در عمق صحراي عربستان در 125 مايلي جنوب غربي رياض عنوان شده است.

كارشناسان اعلام مي كنند كه اطمينان ندارند كه اين موشك ها شهرهاي مشخصي مانند تل آويو يا تهران را نشانه رفته باشد.
این عربا هیچی بارشون نیست

سلاح خیلی دارند ولی بلد نیستند استفاده کنند و حتی باید یه مستشار امریکایی کمک شون کنه تا شاید یه بالگرد رو از زمین بلند کنند Big Grin
عرب در خواب بيند بودقا بودقا
گهي لپ لپ خورد گهي بودقا بودقا
Undecided
عربستانبه عنوان یکی از قدرت های اقتصادی و نظامی منطقه به هیچ عنوان امکان نداره که وارد جنگ با هچ کشوری به وسعت ایران بشه دوما این که به نظر من ما و عربستان در یک سطح از قدرت نظامی هستیم ولی عربستان با دارا بودن نیروی زمینی کمتر نسبت به ما در صورت تصرف قسمتی از ایران به سرعت با واکنش نیرو زمینی ایران مواجح مشود که حفظ اون منطقه ی تصرف شده رو برای عربستان کاملا غیر ممکن میکندDodgy
نظر من اینکه دردرجه ی اول این خبر نادرسته اگر هم درست باشه میتونه زمینه ی حمله ی هم پیمانانش به ایران باشه اگه اینطور نباشه یا جنگ روانیه یا نشان از بییییییییب خل بودن عرباسSleepySmile
عراقش با کمک امریکا نتوس حالا عربا تا بیان خیکشونو تکون بدن ایران جنوب خیلج فارس رو هم گرفته TongueTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"عربستان موشکهای خود را به سمت ایران نشانه رفت/ عکس" 1
Sleepy
اندیشه نکنم خبر درست باشه

ولی این عربستان چی کار می تونه بکنه؟ هیچی. جدی نباید گرفت اینا رو.
نمیدونم چرا جدیدا همه موشکاشونو به سمت ما هدف میگیرنExclamationExclamationExclamation
عربستان به جهیزیه ننش خندیده میخواد به ایران حمله کنهAngryمگه ایران به خاطر این همه حاجی که هر سال میرن اونجا بهش پول نمیده؟پس چه مرگشه این وامونده؟Angryدر ضمن غلط اضافه کرده که حتی فکر حمله به ایران رو کرده واینکه چون عربستان 4تا چیز از اینور و اونور خریده دلیل نمیشه که قدرت نظامیش بالاست....Dodgyبه نظر من حتی اینقدرم نیس که بشه با ایران مقایسش کرد چه برسه به این که با ایران یکی باشه Angry عربای عربستان بلا استثنا همشون مفت خورن و به نفتشون مینازن ... از خدا میخوام زنده باشم و اون روز رو ببینم که عربستان نفتش تموم بشه بعد ببینم میخواد چه ... بخوره Angry میخوام التماس عربستانو با چشام ببینم که به ... خوردن افتاده ......... تازه روسیه هم گفته اگه امریکا به سوریه حمله کنه ما هم به عربستان حمله مسقیم میکنیم :cool: همون بهتر که برن به جهنم حیف که خونه خدا اونجاست وگرنه بلد بودم چجوری خار و مادرشون رو تا 7 نسل عقب تر و جلوتر بیارم جلو چششونAngryAngryAngryAngry
اسراییل که میگن قدرت برتر توی خاور میانس  فرماندش میگه من از جنگ مستقیم با ایران هراس دارم حالا این عربستان ریقونه این وسط چه غلطی میخواد بکنه ؟AngryAngryAngryAngryخداییش اگه مرده اون موشکه رو شلیک کنه ببینم چند چندیم؟AngryAngryAngry
صفحه‌ها: 1 2