انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با سلام
بنده سه سال پیش درخواست نویسندگی دادم به دلایلی نشد که بشه

اما الان بعد سه سال دوباره درخواست میدم
از 8شرایط نویسندگی هم فکر میکنم همشو داشته باشه

بررسی کنید لطفا با سپاس
دوباره درحواست نویسندگی میدم
منم میخام
علامه مدیر شدن میکنم
اقا صابر این همه موضوع دیگه چی منو ر کردی این همه موضوع زدم
من درخواست میدم اقا صابر من برایه فوتبال وسایر ورزشا خوبم خواهش میکنم ببین این همه موضوع کسایی که درخواست دادن این همه موضوع دارند Blush
من پایه هستم میتونم موضوعات خوبی رو بزارم

با سپاس....
جناب چی شد پس؟

پیگیری کنید انجمن اوضاعش زیاد خوب نیست کم کسانی فعالند
(12-12-2019، 16:49)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جناب   چی شد پس؟

سلام.
شما مدت کمی است که فعالیت رو شروع کردید و به اندازه کافی موضوعات با کیفیت ایجاد نکرده اید.

اغلب موضوعاتتون در بخش ورزشی نتایج مسابقات بدون عکس و توضیح خیلی خیلی کوتاه است.

با فعالیت مداوم و ایجاد موضوعات با کیفیت می توانید شرایط لازم را بدست اورید.

با سپاس از زحمات شما.
(12-12-2019، 17:16)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2019، 16:49)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جناب   چی شد پس؟

سلام.
شما مدت کمی است که فعالیت رو شروع کردید و به اندازه کافی موضوعات با کیفیت ایجاد نکرده اید.

اغلب موضوعاتتون در بخش ورزشی نتایج مسابقات بدون عکس و توضیح خیلی خیلی کوتاه است.

با فعالیت مداوم و ایجاد موضوعات با کیفیت می توانید شرایط لازم را بدست اورید.

با سپاس از زحمات شما.

چند تا تایپیک با کیفیت درست کنم؟

بعد باید تا یک ماه مثل خر فعالیت کنم تا تازه بشم جزو کاندید ها تا بعد تازه نویسنده بشم؟

این همه روز با شوق تو انجمن فعالیت میکردیم حالا به سختی باید مدیر بشیم

والا حداقل به مدیرا و نویسنده ها حقوق میدادید یه چیزی ولی به خاطر کاری که حقوقی هم نداره کلی شرایط سخت هم میزارید یا وقتی نوبت به من میرسه اینطوری میشه؟!

الانم شاید بخواطر همین حرف هم اخطار بدی Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24