انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امد داش فريم .
داداش ديگه چه خبر؟Big GrinBig GrinBig Grin
(13-07-2013، 18:00)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 17:58)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 17:57)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: نه که خودت خیلی روشن اندیش و نیک گویی که من باشم
اگه من نیستم دوست دارم بچه هام باشنUndecided

بی جا میکنی دوس داری Dodgy Big Grin

خو بچه هات باید از یه کی یاد بگیرن دیگه Angel

تو هم که تعطیلی Big Grin 25r30

Undecided راست میگی؟crying

باشه

گریه نکن بابا جونم دارم شوخی میکنم بات Undecided Sad
(13-07-2013، 18:01)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 18:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 17:58)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 17:57)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: نه که خودت خیلی روشن اندیش و نیک گویی که من باشم

من حاضرم الگوشون بشم!!!Angel

تو که از فریدم بدتری Big Grin 25r30

داشتیم کوچولو؟؟Dodgy
عوض این که از داداشت تعریف کنی ضایعم میکنی؟؟Dodgy
(13-07-2013، 18:02)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 18:01)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 18:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

من حاضرم الگوشون بشم!!!Angel

تو که از فریدم بدتری Big Grin 25r30

داشتیم کوچولو؟؟Dodgy
عوض این که از داداشت تعریف کنی ضایعم میکنی؟؟Dodgy

اوهوم داشتیم Big Grin

دوس داشتم Angel Big Grin
بابای ستی جووووووووووووووووونShy
من سپاس مي خوامBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
همياري كنيد سپاس بدينBig GrinBig GrinBig Grin
(13-07-2013، 17:58)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2013، 17:56)لادن. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز خیلی دلم شکست ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 19

هم از نفس و هم از فرید ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 19

اصن من از خونه فرار میکنم ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 19

نهcrying منو ببخش. پدر بدی بودم که تو رو با پاری مقایسه کردم.

تا حالا دو بار بخشیدمت دیگه این دفعه نمی بخشمت دوباره میرم خونه نازنین زندگی میکنم ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 19
نقل قول: امد داش فريم .
داداش ديگه چه خبر؟
چند چندی داداش؟ یه 20 درصد گرفتی از من داری خودت رو کشته میکنی. 50 تا میگرفتی چی چی می گفتی و حال و روزت چی بود؟!

هیچی خوشبختی. همین.

نقل قول: گریه نکن بابا جونم دارم شوخی میکنم بات
باور نمی کنم. باید برم خودم رو با کتاب هام بسوزونم.crying
(13-07-2013، 18:03)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من سپاس مي خوامBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
همياري كنيد سپاس بدينBig GrinBig GrinBig Grin

بچه عقده ای شده Angel Big Grin

الهی کوچولو Angel Big Grin
............cryingcryingcryingسپاسcryingcryingcrying..............