انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هنگامی که در دستشویی گیر می کنید چه کار می کنید ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
شهروند دهه 70 (مونث): سر جای قبلی خودش می نشیند. با آرامش آی فون را از کیف رنگی رنگی اش درمی آورد و اپلیکیشن تبدیل موبایل به آینه را فعال می کند. سپس با کمک آینه مشغول زیباسازی صورت خود می شود!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مرسی جالب بود
براي من تاحالا پيش نيومده بود ولي مر30
من همیشه با هدفون میرم تو دسشویی....غمی ندارم...میکیفم حسابی!Tongue
از این بدتر گیر کردن تو دستشویی قطاره یه بار تجربش کردم ولی با کلی بدبختی بالاخره تونستم بیام بیرون Big Grin
اینو بی شوخی میگم.دستشویی بهترین مکان برای تمرکز آرامش و فکر کردنه و من این فرصتو قنیمت میدونم.اصن نمی فهمم چ جوری میگذره.میام بیرون داداشم میگه
توله سگ ترکیدم چیکار میکردی دو ساعت؟ Dodgy فکو فامیله داریم؟
من ضربان قلبم میره بالا به در میکوبمو ازمامانم یا هرکی که اون طرفا باشه تقاضای کمک میکنم.

(01-08-2015، 17:13)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو بی شوخی میگم.دستشویی بهترین مکان برای تمرکز آرامش و فکر کردنه و من این فرصتو قنیمت میدونم.اصن نمی فهمم چ جوری میگذره.میام بیرون داداشم میگه

با شما موافقم من خودمو کلی تو اینه نگاه میکنم .اما اگه گیر کنی باید یه جوری بری بیرون دیگه نه؟؟؟؟0_0
شهروند دهه 70 (مونث): سر جای قبلی خودش می نشیند. با آرامش آی فون را از کیف رنگی رنگی اش درمی آورد و اپلیکیشن تبدیل موبایل به آینه را فعال می کند. سپس با کمک آینه مشغول زیباسازی صورت خود می شود!
(03-08-2015، 11:06)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ضربان قلبم میره بالا به در میکوبمو ازمامانم یا هرکی  که اون طرفا باشه تقاضای کمک میکنم.

(01-08-2015، 17:13)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با شما موافقم من خودمو کلی تو اینه نگاه میکنم .اما اگه گیر کنی باید یه جوری بری بیرون دیگه نه؟؟؟؟0_0

هع من اصن متوجه گیز کردن نمیشم Big Grin
(03-08-2015، 11:10)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-08-2015، 11:06)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ضربان قلبم میره بالا به در میکوبمو ازمامانم یا هرکی  که اون طرفا باشه تقاضای کمک میکنم.

[ -> ]

دستشویی نیس ك قربونش برم تالار اندیشه اس اتاق فکر
(03-08-2015، 11:14)kiana-khanoomi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-08-2015، 11:10)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]

دستشویی نیس ك قربونش برم تالار اندیشه اس اتاق فکر

آره دیه فقط اگه این سوسکا بزارن!!!

نمیتونن ببینن داریم فکر میکنیم حسودی میکنن اونام میان ggre
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10