انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: با من قدم بزن( رمان عاشقانه ، گریه دار) به قلم: خودم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
وایییییییییییییییییی...........میتونستی اونجا که داره براش آهنگ میخونه بالباس عروسشآهنگ نمیدونم ولی فکر کنم از علی عبدل مالکی باشه...............همون که میگه:
تاج عروسیتو برات / خودم هدیه میخرم
میگم خودم خواستم بره/اینجوری خیلی بهتره.........
راستش زیاد یادم نیست آهنگشو ولی به اون قسمتش میخوره.............
راستی رمانت خیلی قشنگه عزیزم...............موفق باشی.....Big Grin

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingچرا اینجوری تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پس ادامه رمان چی میشه؟ng2:nea::rum:

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

به نظر من نباید به پسرا اعتماد کرد هه هه هه

ولی خداییش بی انصافی نکنیم خیلی بی نطیر بود فقط آخر داستان یه جوری شد انگار ادامه دار بود......bathtime5020157fgrou
مرسی رمانت واقعا قشنگ بود اصلا عالی بود بازم اگه تونستی از این رمانا بذار واقعا مرسیییییییییییییییی.
مگه قرار نبود با من قدم بزن 2 روهم بزاری پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها خب رمان ادامه داره دیگههههههههه
.
.
.
.
.
.
.
.
شمارش معکوس تا عیدHeartHeartHeartHeartHeart
ممنون
خیلی قشنگه ممنون اما اسمش تکراریه با یه رمان دیگه اشتباه گرفته می شه عزیزم
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود عالی!!!
من واقعا بدجوری احساساتی شدم و خیلی گریه کردم!با اینکه فوق العاده بود ولی تنهابدیش اینه ک زیادی رویایی بود!
ب هر حال مرسی امیدوارم موق باشی♥♥♥♥♥♥♥cryingcryingcryingcryingcrying
(29-07-2013، 0:31)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا گذاشتم دوتا قسمت امروز گذاشتم ، چون چند نفر بهم پیام دادن زودتر گذاشتم
.
.
.
.
.
.
.
فردا دو قسمت دیگه می زارم

رمانت خیلی قشنگه
اما اشتباه توش تقریبا زیاده
مثلا ی جا گفتی امیر علی بعد همون شخصیت یهو شده محمد علی؟
تورو خدااااااا زود بعدشو بزار.عالیییی بود.اگه به من بود این و کتاب میکردم تو سراسر جهان پخش میکردم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12