انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: "من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم!/عکس"
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
"من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم!/عکس" 1"من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم!/عکس" 1" />"من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم!/عکس" 1" />

در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی، فردی به نام «شادی پهلوی» ادعا کرده است حاصل ازدواج پنهانی محمدرضا پهلوی، شاه مخلوع و یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی (گوگوش) است!

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم!/عکس" 1 [/img]

این شخص در یکی از مطالب خود در فیس‌بوک نوشته است دوست دارد روزی فرا برسد که با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد!

شادی پهلوی مدعی شده است: من به برادرم کامبیز قربانی هم بارها پیام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم.
می دونستین گوگوش تا به حال 7بار شوهر کرده؟ShyAngry
(24-07-2013، 15:16)+sara+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی از شوهراش هم مسعود کیمیاییه.
(24-07-2013، 15:16)+sara+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
AngryAngryAngryکی همچین حرفی زدهHuh
اول وقتی عنوان رو دیدم فکر کردم خودت بچه گوگوشی 
خخخخخ شوخی کردمBig GrinBig Grin
خجالت نمیکشین این چرت و پرت ها رو میزارین؟
شاه و گوگوش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری به خودش اجازه داده این حرفو بزنه؟AngryAngry
1% هم حقیقت نداره
همش یه سری شایعه چرتو پرته 
هیچ مدرکی هم واسه اثباتش نیست!
یعنی گوگوش هم شهبانو میشه؟Huh
چه دعوایی بشه بین هوو هاBig Grin
ولی این دختره خیلی زشته شبیه هیچ کدم نیست.Sad
oــــO جلل خالق .میدونستید پسره گوگوش یه بازیگر ایرانیه!؟توی گشت ارشاد بازی میکرد همونی که تابلو کاعنات داشت |: اون پسرشه البته یکی از پسراشه |: