انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بچه های ماشین باز فلش خور بیاید تو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود و سلام بر دوستان ماشین باز.اینجا هرچی سوال دارید یا میخواید آموزشی راجب ماشین بدید اینجا میتونید اون کارو انجام بدید.

حالا خودم آموزش های جرئی میدم.
1-هیچ وقت از تیک آف استفاده نکنید تو مسابقه چون عقب میفتید.
2-دور موتور رو زیاد بالا نبرید کات آف میکنه بازم عقب میمونید البته بستگی به نوع ماشین داره چه دور موتوری کات آف کنه.405پژو=4500
3-زیاد از کلاچ استفاده نکنید اذیت میشه.
4-برای کم کردن سرعت توی 50 کیلومتر برساعت به بالا از کلاچ استفاده نکنید فقط از ترمز تنها که سرعت رو سریع بیاره پایین وقتی هم خیلی اومد پایین خواست ریپ بزنه کلاچ رو ببرید آخر.
5-استفاده از معکوس هم بد نیست اما اگه دور موتور زیاد نره بالا برای گرفتن سرعت ماشین خوبه مخصوصا جاهای یخ و برف و خیس
6-همیشه دستی و آیینه هارو چک کنید هر دو مهمه روغن هم چک کنید +باد لاستیک.اگه دستی بالا باشه حتی یک درجه باعث خورده شدن لنت میشه.
7-برای سفت کردن دستی اگه خواستید بهم بگید بهتون آموزش بدم.
8-عوض کردن روغن موتور و فیلتر هوا واقعا توی شتاب تاثیر داره.
9-اگزوز اسپرت مصرف رو زیاد میکنه درست اما گوش ندید بندازید ببینید چه فرقی میکنه البته بزرگ تر از فابریک.من روی 206 تیپ بستم از از موتور تا پشت ماشین همشو عوض کردم زمین و آسمان رو میدوزه به هم سربالایی اصلا اذیت نمیکنه کیفی که سربالایی میکنم باهاش توی خیابون راست نمیکنم.
10-اگه لنت افتاد صدا عوضش کنید یعنی ته کشیده البته توی آب و هوای بارانی عادیه چون خیس میشه.
11-اگه لنت عوض کردید و صدا داد تا 1هفته صبر کنید اگه صداش قطع نشد یعنی خرابه و ببرید عوضش کنید.لنت گارانتی دار بخرید که تعویض کنن.
12-روغن موتور مثلا میگن 6000تا کار میکنه شما 4000عوض کنید.
13شمع هارو امروز ببرید یک تعمیر گاه تمیز کنه و تنظیم موتور بکنه و فیلتر هوا بندازه ببرید 20لیتر بنزین سوپر بزنید ببینید ماشین چقدر عوض میشه واقعا میشه شتابیستBig Grin
14-پشت ماشین رو سنگین نکنید که ماشین تند تر بره چون روی آیرودینامیک اثر میزاره.
ماشین 16 سوپاپ هم گاز سوز میکنن جدیدا اگه دارید ببرید گاز سوز کنید.. اما من ترجیح نمیدم ماشین گاز سوز رو.
اگه خوشتون اومد سپاس بزنید
با ماشيني كه كلاچ و ترمز و گاز و فرمونش خرابه و درست كار نميكنه چجوري پارك دوبل بزنيم
هیچی باید یک جرثقیل بگیری برات پارکش کنه.اینایی که تو میگی نمیدونم چطوری باهاش رانندگی میکنی
يه ماشين باز ديكه اي اومدBig GrinBig GrinBig Grin
ميخوام اينجا براي شما اموزش بدم كه موتور های نیمکره ای چگونه کار می کنن
اگر به خودرو علاقه مند اید احتمالا درباره ی موتور های نیمکره ای شنیده اید،اگر در ١٩٦٠ و یا قبل از آن متولد شده اید پدیده ی خلق شده توسط موتور نیمکره ای شرکت کرایسلر در سالهای ٦٠،١٩٥٠و ٧٠ را بخاطر می آورید
اگر مسابقات اتوموبیل رانی را دنبال می کنید می دانید که موتور نیمکره ای ٤٢٦ به خاطر کارآیی آن یک موتور محبوب است،احتمالا راجع به موتور های نیمکره ای که کرایسلر از سال ٢٠٠٣در وانت دوج استفاده کرده است شنیده اید

بچه های ماشین باز فلش خور بیاید تو 1
حتی اگر کمی درباره ی خودرو و موتور بدانید لغت نیمکره ای احتمالا برایتان معنی دارد،در دنیای خودرو ها این کلمه مترادف با موتور های بزرگ و قدرت مند شده است

سرسیلندر رو عوض کنید و فیلتر هوا بزرگ تری بندازید و هدرز بندازید ببینید چی میشه.مصرف سوخت به من ربطی ندارهBig Grin
206 تیپ 5رو توی گوگل با بقیه ماشینا مقایسه کنید ببینید چیه.واقعا هیولاس من دنده 1 رو تا دور موتور 6میبرم و میکشم دنده 2 باهاش پرواز میکنم.فکرشو بکنید از پارک باسرعت پریدم تو لاین سبقت تخته گاز کردم رسیدم کنار ال 90 اما بازم جو گیر شدم گاز دادم انداختم دنده 3 بعد یک معکوس زدم ریفتم توی بلوار از زیر یک پلBig Grin
نمیدونم چرا رانندگی توی خون من جاریه رانندگی بلد بودم یادم ندادن اولین بار نیم کلاچ کمی سختم بود اما الان فول شدمBig Grin
دلم پیکان میخوادBlushمیخوام مثل بی ام و بچرخم دور خودم آب چشم بگیرم ببینم کی میاد با پیکان با من کورس بزاره.پیکان بدید تا با فورد موستانگ کل بندازم ببینیم کی سر پیچ دریفت بیشتری میکشهBig Grin
پیکان چیز دیگست.اگه آرزوی دریفت با موستانگ رو دارید با پیکان انجام بدید یا روآ واقعا حال میده.خیلی خفنه یک پیکان بود 48وقتی میچرخید دور خودش همش دود بود 405بیچاره بلد نبود دریفت بکشه روش کم شد رفتBig Grin
پیکان رو بخوابونید لاستیک پهن بندازید سرسیلندر رو عوض کنید هواکش بزرگ تر بندازید و فیلتر هوا رو عوض کنیدبنزین سوپر بکنید توش صفحه کلاج نوع دریفتی بندازید بعد پیکان رو تبدیل کردید ماشینی که سرپیچ رو میشه بچرخونی و رد کنی.
حسين بازم عشق بيكان كرفتي؟Big GrinBig GrinBig Grin
نقل قول: حسين بازم عشق بيكان كرفتي
بهترين ماشين دنياست
اوففففففففففف نميدوني چيه كه!!!!!!
اقا براي اين دو تا يه بيكان بكيرين.مكر نه دنيا رو قاطي ميكنن.
نقل قول: اقا براي اين دو تا يه بيكان بكيرين.مكر نه دنيا رو قاطي ميكنن.
پيكان ماله راننده هايه حرفه اي نه من و حسين
ميدوني روندنش چقدر از بقيه ماشينا سختره؟
نه بابا حسين ميتونه برونه.ولي فكر نكنم بتونه سالم در بياد
صفحه‌ها: 1 2