انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جوک های حیف نون(اخر خنده)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حیف نون به دوستش میگه : من هم زن گرفتم !
دوست حیف نون میگه : مبارکه ! پس چرا خبرمون نکردی بی معرفت !؟ کی گرفتی حالا !؟
حیف نون میگه : همین دیروز !
دوست حیف نون با تعجب میگه : اسمش چیه !؟
حیف نون میگه : هم زن برقی مولینکس !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک های حیف نون(اخر خنده) 1
مناجات حیف نون با خدا !
خدایا میدونم منو دوست داری ولی من عاشق یکی دیگه ام !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف نون با دوستش مشغول تماشای فیلم جنگی میشن ! آخر فیلم حیف نون جوگیر میشه ، سینه خیز میره تلویزیونو خاموش میکنه ! برمیگرده میبینه دوستش تیر خورده مرده !
حیف نون میره خواستگاری ! دختره به حیف نون میگه : راستش من قصد ازدواج ندارم !
حیف نون برای اینکه ضایع نشه میگه : چه جالب ! اتفاقا من هم قصد ازدواج نداشتم ! فقط اومده بودم خونه تون یکم میوه بخورم برم !
حیف نون هی با خودش میگه : شرم آوره ! واقعا که خجالت آوره !
با تعجب به حیف نون میگن : چی شده مگه حالا !؟
حیف نون میگه : هر چی فکر میکنم این مورچه بالدار ها چیزی نمیتونن باشن جز حاصل رابطه نامشروع بین پشه و مورچه ! واقعا که خجالت آوره !
حیف نون تو یه فروشگاه بزرگ به یه دختر زیبا میگه : سلام خانم ، من همسرمو اینجا گم كردم ناراحت نمی شید اگه کمی با شما صحبت كنم !؟

دختره با تعجب میگه : یعنی چی آقا !؟
حیف نون میگه : آخه هر وقت من با یه زن خوشگل صحبت می كنم همسرم یهو پیداش میشه !
حیف نون میره ساندویچی ، یه ساندویچ میخوره سیر نمیشه ! یکی دیگه سفارش میده و میگه : آقا بیزحمت این یکی رو توی مقوا بپیچین ! قبلی توی کاغذ بود سیر نشدم !
به حیف نون میگن : تنهایی رو تعریف کن !
حیف نون یه آه میکشه ! اشک تو چشماش جمع میشه و میگه : تنهایی یعنی یه پر از تو بالشتت دربیاری ولی هیشکی نباشه بکنی تو دماغش !
به حیف نون میگن : تو چرا فقط تو روزهای آفتابی با خودت چتر میاری بیرون !؟
حیف نون میگه : آخه روزهایی که بارون میاد همسرم چترو با خودش میبره !
حیف نون زنگ میزنه به دوستش و میگه : من الان جلسه هستم !
دوست حیف نون با تعجب میگه : خب من چیکار کنم !؟ به من چه !؟
حیف نون میگه : بعدا زنگ بزن !
به حیف نون میگن : معمولا به چند درصد آرزوهات میرسی !؟
حیف نون میگه : من معمولا به 50 درصد آرزوهام میرسم !

میگن : حالا از کجا فهمیدی ؟
حیف نون میگه : مثلا من آرزو کردم دامادم خرپول باشه ، الان دامادم خر هست اما پول نداره !
حیف نون از مسافرت مياد ! بهش ميگن : با خودت چی آوردی !؟
حیف نون ميگه : تشريف !
حیف نون تو خیابون به یه زن خوشگل میگه : خانوم ببخشید میتونم یه سوال جنسی ازتون بپرسم !؟
خانمه با عشوه میگه : چه پر رو ! حالا یه سوال اشکال نداره بپرس !
حیف نون میگه : ببخشید جنس پالتوی شما چیه !؟
به حیف نون میگن : میدونی ارتحال یعنی چی !؟
حیف نون میگه : راستش دقیقا نمیدونم چیه ولی هر چی هست از اسهال خیلی بدتره چون وقتی بابام مرد همه میگفتن ارتحال گرفته !
تو اولین مجلس سالگرد ازدواج حیف نون و همسرش ! ، حیف نون با افتخار به مهمون ها میگه : من به جرات میتونم بگم که من و همسرم سال های زیادی رو با خوشبختی کامل زندگی کردیم !
یکی از میهمانان با تعجب میگه : ولی شماها که فقط یک ساله با هم ازدواج کردید !
حیف نون میگه : بله ! منظور من هم اون سالهایی هست که هر دو تامون مجرد بودیم !
به حیف نون میگن : یکی از بدترین خاطره های زندگیت رو بگو !
حیف نون میگه : یه بار رفتم تو دستشویی پارک ! همینکه نشستم کارم رو انجام بدم ! یکی از بیرون داد زد و گفت هر کی تو دستشوییه زود کارشو انجام بده که آب تا 10 ثانیه دیگه قطع میشه !

با تعجب میگن : خب این کجاش بد بوده !؟
حیف نون میگه : آخه من هول کردم اول خودمو شستم بعد کارمو انجام دادم !
حیف نون میره خواستگاری ! دختره به حیف نون میگه : راستش من میخوام درس بخونم !
حیف نون میگه : اشکال نداره پس من میرم 1 ساعت دیگه میام !
به حیف نون میگن : میدونی اگه آب نبود چه اتفاقی میوفتاد !؟
حیف نون میگه : معلومه دیگه ! همه انسان ها غرق میشدنند !

با تعجب میگن : چرا !؟
حیف نون میگه : چون دیگه نمی تونستن شنا کردن یاد بگیرن !
حیف نون تصمیم میگیره هواپیما دزدی کنه ! اسلحه رو میگیره طرف خلبان و میگه : برو لندن !
خلبان میگه : نمیرم !
حیف نون میگه : پس برو دبی !
خلبان میگه : نمیرم !
حیف نون میگه : بابا ! حداقل بده یه بوق بزنیم !
حیف نون میره مغازه ساندویچی و به فروشنده میگه : آقا هویج دارین ؟
فروشنده با خنده میگه : نه آقا ! اینجا ساندویچیه !
حیف نون روز بعد دوباره به همون مغازه ساندویچی میره و به فروشنده میگه : آقا هویج دارین ؟
فروشنده میگه : نه آقا ! دیروز هم گفتم هویج نداریم !
حیف نون روز بعد برای بار سوم به همون مغازه ساندویچی میره و به فروشنده میگه : آقا هویج دارین ؟
فروشنده میگه : آقا مثل اینکه شما زبون خوش حالیت نمیشه ! ما هویج نداریم ! اگه یه بار دیگه بیایی بگی هویج دارید هر چی دیدی از چشم خودت دیدی !
حیف نون روز بعد برای بار چهارم به همون مغازه ساندویچی میره و به فروشنده میگه : آقا هویج دارین ؟
فروشنده حسابی عصبانی میشه و با مشت میزنه تو دهن حیف نون و تمام دندون های حیف نون میریزه تو دهنش ! فروشنده میگه : حالا اگه می تونی هویج بخور !
حیف نون روز بعد برای بار پنجم به همون مغازه ساندویچی میره و به فروشنده میگه : آقا آب هویج دارین !؟
به حیف نون میگن : سخت ترین کاری که انجام دادی چی بوده ؟

حیف نون میگه : نمک ریخن تو نمکدون !
میگن : مگه نمک ریختن تو نمکدون سخته !؟
حیف نون میگه : آره دیگه ! آخه سوراخ های نمک دون خیلی تنگه !
حیف نون راننده تاکسی میشه ! یه خانمه بهش میگه : آقا ببخشین ستارخان هم میرید !؟
حیف نون میگه : معلومه که میرید خانم ! اگه نمیرید که میترکید !
حیف نون همینکه وارد خیابون یکطرفه میشه پلیس میگرتش ! پلیس به حیف نون میگه : کجا میری با این عجله !؟
حیف نون با عصبانیت میگه : ببینم اصلا شما چرا اینها که دارن برمیگردن رو نمیگیرین !؟
یه هواپیما تو بیابون سقوط میکنه ! حیف نون رئیس تیم جستجو میشه ! روز اول گزارش میده که 400 جسد پیدا کردن ! روز دوم گزارش میده که 600 جسد پیدا کردن ! روز سوم گزارش میده که 1000 جسد پیدا کردن ! بعد از روز سوم مرکز یه بازرس ویژه برای بررسی میفرسته !
بازرس به حیف نون میگه : از لاشه هواپیما مشخص نیست که خیلی کوچیک بوده !؟

حیف نون میگه : هان !؟
بازرس میگه : آقا جان این هواپیما تفریحی بوده و گنجایش بیشتر از 10 مسافر رو نداشته ! اونوقت شما چطوری این همه جسد پیدا کردین !؟
خلاصه بازرس بعد از کمی تحقیق متوجه میشه که هواپیما تو یه قبرستان سقوط کرده !
جمله عاشقانه حیف نون به نامزدش : همیشه در قلب منی هرگز !
سخن فلسفی حیف نون : همیشه یه احمقی پیدا میشه که ماشینشو جلوی پارکینگ خونه ات پارک کنه ! حتی اگه خونه نداشته باشی !
حیف نون برنده جایزه نوبل میشه ! بهش میگن : چه احساسی داری !؟
حیف نون میگه : خیلی خوشحالم !
میگن : تصمیم گرفتی با جایزت چی کار کنی !؟
حیف نون میگه : میخوام به همسرم تقدیمش کنم !

با تعجب میگن : ولی تو که مجرد هستی !
حیف نون میگه : درسته ! به همین دلیل من این جایزه را به همسر عزیزم تقدیم می کنم که با نبودش باعث شد من بتونم برنده جایزه نوبل بشم !
حیف نون خونه اش اتیش میگیره به 125 تک زنگ میزنه !
به حیف نون میگن : برو عقب ماشین ببین چراغ های راهنما کار میکنه یا نه !
حیف نون میره عقب ماشین و میگه : کار میکنه ! کار نمیکنه ! کار میکنه ! کار نمیکنه !Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی باححححححححححححححححححححححال بوووووووووووووووووووووووووود خیلیییییییییییییییییییی خندیدیمممممممممممBig GrinBig GrinBig Grin
HeartHeart