انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داری به چه آهنگی گوش میدی... چند بیتشو بنویس!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوباره تنها تو اتاق و چارتا دیوارش لش رو زمین و 1 لم رو بالش
چشم نلبکی و قرغابه خونه عقربه داره از فردا میخونه
تـیـک تـاکـ .. پیاده راه میره روی مخم .. بین منو خودم

اعتراف/ صادق
دنیامی از استاد سعید کرمانی
دنیامی اینو می دونی رویامی اینو می دونی عشقمو از تئ چشمام با چشمات داری می خونی
حتما گوش بدید با حالهBig GrinBig GrinBig Grin
دآرم اهنگ انریکه گوش میدم .. نمیشه بنویسم آخه سخته ..
چیزی شده از ارمین 2afm////////////////چیه چیزی شده چرا ساکتی دوست داری من نباشم تا کنارت باشه کی شنیدم از من دلسرد شدی به تازگی شادیاتو تقسیم میکنی با یکی دیگه که دوسش داری تو روش حساسی روش داری عقاید خیلی شیک و وسواسی انقده اون میخوای که اگه با اون بودی و من و اتفاقی جایی دیدی نشناسی/2afm...2afm...ارمین...2afm.../گفتم غرورمم زیر پاهات بذار له بشه رفتی نذاشتی حتی دوستی مون به سال بکشه تو اینه نداری و واستو هر کاری کردمو بی معرفت نیومد یه بار به چشت هر چی راجبت فکر میکردم شد نقش براب اواره امارت بد جور همه جا پخش الان کاری کردی که حتی زندگی سخت شه برام بگو بینم کی تو زندگیت پر نقش الان اونم مث منه و تعصب داره رو تو دوست داره همه جوره حفظ کنه ابروتو مث من حاضر با دنیا ابعوض نکنه حتی یه دونه از اون تار موتو یا که برعکس نسبت به تو بی ارزشه بگو چی کم گذاشتم واست این رسمشه که جواب خوبیمو بدی با بدیات مگه نمیگفتی فرق کردی با قدیمات/خاطرات و فراموش میکنم موبه موشو برو با هر کی که دلت میخواد روبه رو شو بدون دیگه واسه من مرده کسی که یه روزی با دنیا عوض نمیکردم یه دونه موشو/{ این قسمت 2 بار تکرار میشه
صدامو داری از 2afm

دیگه خسته ام از خاطرات موندگارت
بدم میاد از اون نگاهت
وای از دستِ من که آخر باز قصد من بدِ یه عالم
دردسر زد به هم ، اره زد به هم پسر
مثل یه راننده مست بیرون و تو هر جاده دم به دم
وقتی هستی سعیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد کرمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــانی
وقتی هستی عاشقت هستم وقتی دستاتو می ذاری تو دستم و...

اگه می خوای دانلودش کنی به پروفایلم سر بزنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
صدامو داری به احترامت هیچ وقت حتی من نمینداختم نگامو جایی

صدامو داری از ارمین
ارمین  2afm  صدامو داری
صدامو داری به احترمت من   نمینداختم نگام جایی
بعد ارمینم جاستین بیبر
wait  for a  minuteHeart
نگفته بودی HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartکه نی از من بهتر اینجا

بگو مگه چ مرگت بود همینجا AngryAngryAngryAngryBig Grin