انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داری به چه آهنگی گوش میدی... چند بیتشو بنویس!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یغما - جعبه سیاه

گذشت
که رو تختم الان
حرکت نمیکنه دستم نه پام
دو و بریام میگن مرگ مغزیم
صدای تو باعث میشه اشکم دراد
معتاد این بیتشم واقعا عالیه این اهنگ....غمه
Atma beni olumlere

Atma beni zulumlere

Gotur beni gittiyin yereeee
تکون بده ...دیگه همه حفضین نمخخاد بیویسم
It hurts me every time I see you Realize how much I need you I hate you I love you I hate that I love you Don’t want to, but I can’t put Nobody else above you I hate you I love you I hate that I want you You want her, you need her And I’ll never be her I miss you
ب گریه کردن یک مرد ان ور گوشی
ب شعر خاندن تا صبح بی هم اغوشی
ب بوسه های تو در خاب احتمالی من
ب فیلم های ندیده ب مبل خالیه من
....

شاعری تمام شده _ شاهین نجفی
تو کارگری و حرفت قبوله زندگی سخته و مرد مسئوله   *****  آدم میزاد زیر بار مخارج می فهممت گله هات معقوله 
می دونم دستات پینه بسته چش زنت از دوخت و دوز خسته   *****  پسرتم که میگن دوایی شده هنوز دعا می کنی به اون گلدسته؟ 
هنوزم می ری پابوس امام رضا؟ راستی شفا گرفت دخترت ثریا؟   *****  هنوزم توی حسرت حج هستی؟ ایشالا کمک میکنه خود خدا! 
حقوقت میرسه تا آخر ماه؟ اصلا حقوق گرفتی تو این ماه؟   *****  چته میزون نیستی پکری اوستا؟! چته چی شده گریه می کنی چرا؟! 
شعبان خراب بغضتم مرد تو کوهی کم میاره پیش تو درد  *****  بخند درست میشه وضع و اوضاع این رئیس جدید یه وعده هایی کرد!

شعبان/شاهین_ن..ی
حتما دان کنید معرکس Angel

اروم ارومم.امیرعظیمی

صدام کن صدات منواروم میکنه تواشکات روگونت منوداغون میکنه

عالی حتما دانلود کنید
zed bazi پسر بد :2gw1:
تو پسر بدی که بودی همیشه بودی یه زره غریبهه شدی یه زره سریع بم نزدیک چه وره داره به سلیقه اگه تو سرت همینه بزنی دخترارو زود سر زمین هی تو سر منی حیف که هواست اونور زمینه من یه تتو از بوست زو لبات میخوام که همه ببینن من مال تو ام Heart
Goillaz dare و lalala sam asith
اون واسم مثل نفس تو سینه ام بودو ....پابه پام هرجا میرفتم اونم بودو....
واسه من باورشم سخته چه قدر تنها شدم.....