انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوالات در مورد اخطار ها !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
به نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!
(03-07-2014، 11:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!

قانون انجمن اینه :

اگر کسی تازه وارد باشه و چند تا اسپم بده ، 20 درصد اخطار برای 5 روز به او داده می شود .

اگر کسی سابقه ی گرفتن اخطار به دلیل اسپم را داشته باشد ، 20 درصد برای 2 هفته به او داده می شود .
ما که ندیدم بذارین تا همه ببینن نه مدیرا
(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یع سوال دیگه هم بپرسم ؟ :|

می پرسم :|

من که الان به این دلیل اخطار دارم ممکنه نویسنده نشم ؟ :|

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

اخه دلیل اخطارم که اسپم نیس :/
(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

آهان الان دیدم ... |:

خب اگه اخلاقتون رو خوب کنید امکانش هست نویسنده بشید .
(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|
(03-07-2014، 12:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|

احتمالش کمه این دفعه بشی ...

اگه اخلاقت خوب شه انشاالله دفعه بعدی .. (:
(03-07-2014، 10:00)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
20% برای دو هفته خیلی کم است!
برای شما که دارید نویسنده میشوید و همینطور از من هم در این باره بیشتر میدانید نباید خطایی س بزند!
و این رو هم خوب میدانید که من به دوستام هم اخطار دادم!...

حرف شما متین و من به نظرتون احترام میذارم !

بله درسته ... ولی من مجبور بودم اون حرفی که ایشون زدن رو تکرار کنم ...

وگرنه الان نزدیک چن وقته که دیگه حتی حرفی رو هم با سانسور نمیزنم ! Sleepy

به هر حال ممنون ! میدونم شما به وظیفت عمل کردی و حق داشتید اخطار بدید ...

(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|
(03-07-2014، 13:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|

شانس اوردی مدت اخطارت 14 روزه
اگه 3 یا 4 ماه بود چیکار میکردی
به نظرم مدتش باید بیشتر شه. امیر بیشترش کنSmile
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23