انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
طی مصاحبه ای که جمعه در برنامه صبح بخیر امریکا با سلنا صورت گرفت سلنا درمورد بازگشت رابطه ش با جاستین حرف زد و گفت باوجود تمام شایعات و عکس ها و فیلم های موجود از من و جاستین به هیچ وجه رابطه جلنا برنمیگردد و ما دوتا فقط دوستای معمولی هستیم ولی مردم میخواهند ما از هم دور باشیم و من به این دلیل با او دوست معمولی هستم که او را نصیحت کنم و مراقبش باشم و از انجام بعضی کارهای بدش جلوگیری کنم ...BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1

نظری سپاسی ......بدی بد نیستاAngryBlushBlush
اینا با خودشون درگیرن...مردمو چرا درگیر میکنن آخه؟؟؟!!
مرسی عزیزم..
(28-07-2013، 18:34)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم...Confused

چی شده!!!!

مگه اشکالی داره باهم آشتی کردن؟
جالبه با این حال بازم پشت سرشون هی شایعه پشت شایعهDodgy
مَمنون دَستِت دَرد نَکُنِه
دَستِ سِلِنآ هَم دَرد نَکُنِه
کِه میخوآد اَز اینــــ×ـــ
کآرآی جآستین جِلُو
گیری کِنه
واقعا جاستین اونقدر بچه است که باید سلنا باشه تا جلوشو بگیره آخه خیلی زود جو گیر میشه!سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1
شنیده بودما!
بزنم جآستینو با در اتاقم یکی کنم .. اَه .. Dodgy
(28-12-2013، 23:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزنم جآستینو با در اتاقم یکی کنم .. اَه .. Dodgy
آفرينSleepy
اگه من جای جاستین بودم محل سگشم نمیدادم سلنارو ایششششششششششششAngry
صفحه‌ها: 1 2