انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کیت میدلتون و فرزند تازه به دنیا آمده اش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیت میدلتون  به همراه شاهزاده ویلیام و نوزاد سلطنتی بالاخره از بیمارستان خارج و در مقابل دوربین‌های کنجکاو رسانه‌ها قرار گرفتند. شاهزاده ویلیام دربارۀ پسرش می‌گوید: نوزاد زیبایی است، ۳.۸ کیلو وزن دارد و موهای بیشتری در مقایسه با من دارد . ویلیام می گوید: پسرم شبیهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیت  است، خدا را شکر می‌کنم. شاهزاده پیشتر به خبرنگاران گفته بود که پوشک بچه را هم عوض خواهد کرد.اسم نوزاد نیز جورج گذاشته شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیت  هم گفت: لحظۀ خاص و پر از احساسی است و فکر می‌کنم همۀ پدر و مادرها این لحظه را درک می‌کنند.

کیت میدلتون و فرزند تازه به دنیا آمده اش 1

کیت میدلتون و فرزند تازه به دنیا آمده اش 1

نظر وسپاس فراموش نشه
اصلا هیچ حرفی نزدن که پسره چون بعدا قراره جانشین باشه حتی ارایشگرشون به همه گفت پسره از ترس ملکه رفت خودکشی کرد...