انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توهین ریحانا به طرفدارانش! ( عکس )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[align=center][size=large][color=#000000]سه شنبه شب در کنسرت منچستر ، تعدادی از تماشاگران به سمت ریحانا غذا پرتاب کردند و به همین دلیل ریحانا به شدت عصبانی شد و علاوه بر متوقف کردن برنامه اش ، حرفهای بدی به آنها زد.

این خواننده موفق در بخشی از تور جهانی خود در سالن آرنای این شهر به روی صحنه رفت اما بعد از اجرای آهنگ « پسر بی ادب» تعدادی از تماشاگران به سمت او اسنک پرتاب کردند و او مجبور شد برنامه اش را متوقف کند.

این خواننده بعد از متوقف کردن برنامه اش خطاب به تماشاگران گفت:« این مرحله بعدی است ، در این دنیا هم احمق های خوب وجود دارد و هم احمقهای بد ، اما وقتی شما غذاهایتان را به اینجا پرتاب می کنید واقعا» شرم آور است ……………………»

ریحانا تنها سوپر استاری نیست که اخیرا» طرفدارانش را سرزنش کرده ، هفته گذشته بیانسه نیز یکی از تماشاگران کنسرتش را بخاطر فیلمبرداری کردن با تلفن همراهش ملامت کرد.»

توهین ریحانا به طرفدارانش! ( عکس ) 1
(28-07-2013، 20:28)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2013، 19:38)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صداش خوبه ولی با ویدئوهاش حال نمیکنم...
رو دست لیدی گاگا پاشده لامصّب!!!
اصا نمیشه نگا کرد!!!
فرهاد تو انقد خجالتی بودی ما نمیدونستیم؟؟؟؟؟؟؟Angel
عاره بابا!!!
من نه لیدی گاگا نیگا میکنم، نه ریحانا، نه ویدئو های قدیمی و جدید انریکه!!! نه 50sent  و Akon!!!
کلا تو نخ خارجیا نیستمShyRolleyesShyRolleyes
تقصیر طرفداراش بوده Dodgy
والا چه حرفا میزنن بهش آشغال پرت کردن اون وخ انتظار دارن هیچی نگه
واقعا آدمای بیشوری بودن Dodgy
غدا بهش پرت کردن اونوخ انتظار دارید برگرده بگه آفرین آفرین چ خوب پرت میکنین هرکی باشه عصبانی میشه
وقتی این طوری غذا پرت میکنن و بهش بی احترامی میکنن بایدم عصبانی بشه من بودم بدتر قاطی میکردم!!!
اووووووو همیچین گفتی توهین من فک کردم طرفداراشو به فحش کشیده هر کی بود عصبانی میشد.
در ضمن کسی که به طرف یه خواننده غذا پرت میکنه صد در صد طرفدارش نیست.
حَق بـــا ریحــآنــآ بـــود -__-