انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین و سلنا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
جاستین و سلنا بیشتر امسال رو با هم نبودند اما این میتونه تغییر کنه! در صورتی که جاستین شرط هایی رو انجام بده. کلید بازگشت سلنا اینه که جاستین باید از رفتار کردن مانند یک احمق دست بکشد.با تکیه بر گفته ی یکی از نزدیکان ، سلنا حاضره به جاستین یک شانس بده وقتی که اون از کارهای بد اخیر خودش دست بکشه مثل:
1- اد*رار کردن در سطل رستوران
2- رانندگی پر سرعت در محل زندگی اش
3- اجرا و راه رفتن در مکان های مختلف بدون لباس و …
ظاهرا جاستین در روز 4 جولای به سلنا وعده دست کشیدن از این کارهای خودش رو داده.
در حال حاضر شواهد کمی از اینکه جاستین در حال عمل به وعده خود هست دیده میشه. جاستین به یک کلاب در شیکاگو رفته بود و از آنجا خارج شد چون سنش زیر سن لازم برای خوردن نوع نوشیدنی اونجا بود.
این دو هنوز بازگشتشون رو تایید نکردن اما مدتی قبل جاستین عکسی از آنها با هم رو به اینستاگرام فرستاد.

جاستین و سلنا 1
عاقا من هر دوشونو دوس دارم هم جاستین و سلینا ولی خب آره جاستین جدیدا کارای عجیب غریبی میکنهUndecided
اسپم ها پاک شد
عکسا واقعی بوددددددددددددددددددددددددددددددددHuh
Huh
Huh
Huh
Huh
Huh
Huh
(30-07-2013، 9:57)pfakoori نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جاستین و سلنا بیشتر امسال رو با هم نبودند اما این میتونه تغییر کنه! در صورتی که جاستین شرط هایی رو انجام بده. کلید بازگشت سلنا اینه که جاستین باید از رفتار کردن مانند یک احمق دست بکشد.با تکیه بر گفته ی یکی از نزدیکان ، سلنا حاضره به جاستین یک شانس بده وقتی که اون از کارهای بد اخیر خودش دست بکشه مثل:
1- اد*رار کردن در سطل رستوران
2- رانندگی پر سرعت در محل زندگی اش
3- اجرا و راه رفتن در مکان های مختلف بدون لباس و …
ظاهرا جاستین در روز 4 جولای به سلنا وعده دست کشیدن از این کارهای خودش رو داده.
در حال حاضر شواهد کمی از اینکه جاستین در حال عمل به وعده خود هست دیده میشه. جاستین به یک کلاب در شیکاگو رفته بود و از آنجا خارج شد چون سنش زیر سن لازم برای خوردن نوع نوشیدنی اونجا بود.
این دو هنوز بازگشتشون رو تایید نکردن اما مدتی قبل جاستین عکسی از آنها با هم رو به اینستاگرام فرستاد.

جاستین و سلنا 1 این همه بچه.....مال خودتونه؟؟؟Undecided
(20-01-2014، 17:06)سامینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جاستین و سلنا 1 این همه بچه.....مال خودتونه؟؟؟Undecided
[/quote]

خدایا من هیچی نمیگم فقط بهم صبر بده ... همین :|
Ooooooffff tolidi zadeTongue
این عکس پایینی ام واتسونه؟ راستی گفته بودم از اما واتسون متنفرمممممممم :cool::cool::cool::cool::cool:
جــلـنـآ رو دوس ندارم

از جاس خوشم میاد ولی با سلنا؟؟
نـع/:
یه عالمه عکس از سلنا گومز با کیفیت فول اچ دی توی لینک زیر!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=47784&pid=882932#pid882932
صفحه‌ها: 1 2