انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده
بدنبود..Undecided
Undecided
[quote pid=806258 dateline=1375266274]
اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده
[/quote]
HeartHeartHeart
عالی بود عزیزم ممنون
عالی بودWinkWink
ایول  قشنگ بود
اولی نه
ghadimi bod,jadid bego dg
از این به بعد همین حرفارو بهش می زنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9