انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سالگرد زلزله اذربایجان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
به یاد آن عروس دامادی که اولین شب عروسیشون به جای اینکه برن ماه عسل رفتن پیش معبودشون
کمتر از 11 روز مانده تا سالگرد اون حادثه ی تلخ زلزله ی آذربایجان
مادرانی که جنازه فرزندان خود را بین لحاف و پارچه قرار داده بودند و بر سر بالین آنها گریه می کردند این صحنه بسیار دلخراش بود در برخی از روستاها 30 تا 35 نفر فوت کرده بودند که اکثرا هم زن و کودک بودند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://daneshgahnews.com/?a=attach.get&id=ZnM9NTY@NDEmd2g9ZiZpZD0zMDEmZT1qcGcmdGg9aW1hZ2UvanBlZyZmZD0yMDEyLTE@LTEzI​DE2OjA3OjI1

برای شادی روح همه ی آنهایی که زلزله آنها را پیش خدایشان برد صلوات
بي چاره ها خيلي ناراحت شدم اهcryingcrying
من اون روز خیلی گریه کردم خودم تبریزی ام
آللاه هامیسینا رحمت ائله سین
من خودم از نزدیک اکثر لحظه هاش رو دیدم خیلی دردناکه
ممنون خدا کنه دیگه از این سالگردا نگیریم .................
بیچاره ها.بد شانسی آوردن
ترکی بلد نیستم cryingلری هم بلد نیستمSadاصلا جز فارسی و انگلیسی هیچ زبونی بلد نیستم پس به همه میگم  خدا بتون صبر بدهcryingcryingSadSadcryingcryingcryingcrying

Heartدوستون دارم Heart
i love youHeart
(01-08-2013، 13:57)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترکی بلد نیستم cryingلری هم بلد نیستمSadاصلا جز فارسی و انگلیسی هیچ زبونی بلد نیستم پس به همه میگم  خدا بتون صبر بدهcryingcryingSadSadcryingcryingcryingcrying

Heartدوستون دارم Heart
i love youHeart
Heart
سیزی سویورمHeart

بچه ها هر کی هر زبونی بلده ترجمه اش کنه
ممنون
واقعا یه حادثه وحشتناک بود گرچه زیاد بهش اهمیت داده نشد ولی خب مردم ایران با همبستگی شون لااقل تونستن یه گوشه از زخم های مردم اذر بایجانو التیام ببخشن 
حتی یاداوری اون روز ها هم دردناکه....
صفحه‌ها: 1 2 3