انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جملات زیبا گیله مرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

اگر در زندگیت بالا و پایین ها وجود نداشته باشند ...

یعنی تو مرده ای .

نویسنده : ؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منبع : وبلاگ به همین سادگی
جملات زیبا گیله مرد 1

جملات زیبا گیله مرد 1 نظرات (6)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جملات زیبا شانس
نویسنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گیله مرد - ساعت ۱۱:۱٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ امرداد ۱۳٩٢
جملات زیبا ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جملات زیبا شانس ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جملات زیبا موفقیت و کامیابی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جملات زیبا تلاش

من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم ؛
و متوجه شده ام هرچه بیشتر پشتکار و تلاش کنم ،
بیشتر شانس می آورم .
استفان لیکاک
منبع : وبلاگ بوی بهار میاد
جملات زیبا گیله مرد 1