انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیون جونگ درباره ی علت مست شدنش برای "cutie player" صحبت میکنه!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Kim Hyun Joong گفت که خیلی نگران شایعات نیست + و درباره ی مست شدنش برای " cutie player" صحبت میکنه
هیون جونگ درباره ی علت مست شدنش برای "cutie player" صحبت میکنه! 1

Hyun Joong مدتی مشغول کار بود و جلوی همه ی مردم احساس مسئولیتش رو نشون داد.

تو یه مصاحبه با ,هیون جونگ درباره ی اینکه چجوری به شایعات میپردازه صحبت کرد و گفت,"من فکر نمیکنم هیچ کاری کرده باشم که نیاز داشته باشم توضیحش بدم...حتی اگه شایعه ای باشه,خیلی نگرانش نیستم.من میدونم که فن هام منو باور دارن."

کیم هیون جونگ درباره ی نشون دادن "cutie player" گفت که,"من جلوی چشم همه ی مردم حرفه م رو نشون دادم و عشق و حمایت خیلی زیادی رو دریافت کردم,من همیشه تمرین میکنم تا دقیق باشم و با مسئولیت کار کنم."

همچنین درباره ی داستان واقعی مست شدنش برای cutie player حرف زد و گفت,"من گفتم بعد از نوشیدن الکل انجامش میدم.نمیتونستم بگم در حالی که هوشیار بودم اینکار رو کردم (براش خجالت اور بود)...این ویدئو اولین بار در طـول فن میتینگم نشون داده شد.چون این اولین فن میتینگم بعد از مدتها تو سئول بود,میخواستم چیزهای جالبی رو به فن هام نشون بدم و بعد از خیلی فکر کردن,تصمیم گرفتم cutie player مست بشم."

"فن هام میدونن که من از اون چیزا خوشم نمیاد و معمولا اون کار ها رو نمیکنم.علت ابجو خوردن و فیلم گرفتن با کمک دوستام اینه.فکر میکنم واکنش فن هام بهتر هم بود چون اونها میدونن که ممکنه دیگه هیچوقت این فیلمای کمیاب رو نبینن."

مترجم: ღ 내 인생 규종 ღ
منبع: انجمن هواداران کی پاپ
این همون ویدیوهس ک روش ی آهنگ بچه گونه گذآشته بودند واین لبخونی میکرد و ادا در میاورد؟آخرش نشون میداد ی چیزی مینوشه ک بدمزه هم ه
عاشقشمHeart
میسی
BlushBlushHeartHeart
ممنون من که عاشقشمBlush