انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سریعترین گالاردو تاریخ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریعترین گالاردو تاریخ
در حالیکه باید با گالاردو (گایاردو) دوست داشتنی وداع کنیم، لامبورگینی خودروساز ایتالیایی، نسخه LP 570-4 Squadra Corse را در خانه معرفی کرد تا به گفته سازنده، سریع‌ترین گالاردو تاریخ هم وارد میدان رقابت شود. این خودروی قهرمان قرار است ماه سپتامبر در نمایشگاه فرانکفورت حضور پیدا کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریعترین گالاردو تاریخ 1 Lamborghini Gallardo LP570-4 Squadra Corse
[color][font]
Squadra Corse که یک خودروی مسابقه ای خیابانی است، با الهام از سوپر Trofeo ساخته شده است، چه از نظر ظاهر، چه در عملکرد.
موتور این نسخه همان موتورV شکل 10 سیلندر 570 اسب بخاری است که از سوپر Trofeo به ارث برده است و این بدان معنی است که تمام قدرت در دور موتور 8000 از طریق گیربکس شش سرعته robotised به چرخ‌ها منتقل می‌شود.
تمام این ویژگی‌ها به این خودرو کمک می‌کنند که صفر تا صد کیلومتر را ظرف 3.4 ثانیه و صفر تا 200 کیلومتر را ظرف 10.4 ثانیه برود. آخرین سرعت این اعجوبه هم 320 کیلومتر است و برای توقف باید از ترمز های کربن سرامیکی اش کمک بگیرد.
[/font][/color]
سریعترین گالاردو تاریخ 1 Lamborghini Gallardo LP570-4 Squadra Corse
[color][font]
ظاهر این نسخه هم کمی متفاوت است، باله عقبی مستیقا از خودروهای مسابقه ای قرض گرفته شده است تا این خودرو سبک را محکم روی زمین بچسباند. به لطف استفاده از قطعات فیبرکربن و دیگر اقدامات، وزن این خودرو حدود 70 کیلوگرم کاهش پیدا کرده است و به 1340 کیلوگرم رسیده است.
نکتهٔ دیگری که در بدنه این خودرو خودنمایی می‌کند، نوار های سبز، سفید و قرمز است که مانند برادر بزرگ‌تر خود، وننو تا نزدیک چرخ‌های جلو امتداد پیدا کرده است.خریداران می‌توانند این خودرو را در چهار رنگ زرد، سفید، خاکستری و قرمز سفارش دهند.
[/font][/color]
سریعترین گالاردو تاریخ 1 Lamborghini Gallardo LP570-4 Squadra Corse – Interior, 2014
[color][font]
اگر سری به داخل این نسخه بزنیم، قطعات فیبر کربن و استفاده از چرم آلکانترا چشم را نوازش می‌دهد. همچنین صندلی‌های مسابقه ای، قاب ترمز دستی و کنسول مرکزی همه از فیبر کربن ساخته شده‌اند.[/font][/color]
برا من ميادDodgyDodgy
عکساش خرابه
دوستا این دفعه من مقصر نیستم چون برای من هم نمیاد چون من از خود گالری اپلود کردم
3تا اسپم پاک شد عکس ها هم میاد