انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشاوره براي خريد گوشی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(06-11-2015، 17:46)Jeiran نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-11-2015، 14:10)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهت یه پیشنهاد میدم اولش فک میکنی چرته ولی بری تحقیق کنی عاشقش میشی
zte nubia z9
مدل های خوبش: max
classic edition
mini
مینیش دقیقا یه میلیونه
مکسش یک و چهارصد
کلاسیک ادیشنش یک و هشتصد
میدونم فک میکنی چرته ولی برو عکس و تکنولوژیش رو ببین
جنسشم اصلا چرت نیست
میتونی بری تو دیجی کالا کلاسیک ادیشنش هست با بهترین گوشی های الان میتونی مقایسش کنی مثل : iphone 6 plus - sumsung galexy s6 edge - lg g3 - htc 9

از همشون سرتره

صفحه نمایش مینیش اندازه اچ تی سی ایناس
مکسشم اندازه ایفون 6 پلاس

هنگ ک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟  Confused

درود.zte از نظر پشتیبانی از محصولاتش در سطح ضعیفی قرار داره همینطور کمبود لوازم جانبی و کمبود قطعات.شما می تونین با این بودجه گلکسی s5 با قیمت یک میلیون دویست،الجی جی 3 32گیگ یکو دویست،و سونی زد2 یکو دویست و الجی جی2 نسخه ی 32 گیگ با قیمت نهصد هزارتومن بهترین اتخاب میتونه باشه.دقیقا چه استفاده ای دارین؟!معیارهاتون چیه؟دقیقا تا چه قیمتی؟!
نه اصلا تو دیجی کالا مقایسه کنی میبینی خیلی خوبه و با این سخت افزار عمرا هنگ کنه
(07-11-2015، 16:45)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اصلا تو دیجی کالا مقایسه کنی میبینی خیلی خوبه و با این سخت افزار عمرا هنگ کنه
بحث در خوب بودن یا نبودنش نیست بحث،بحث کمبود لوازم جانبی و قطعات که در صورت مشکل کاریش نمیشه کرد.در ضمن پردازنده زیاد ربطی به هنگ کردن نداره.اگه پردازنده ی ضعیف فایل های اضافی و کش های برنامه هارو از بین ببرید دیگه هنگ کردن معنی نداره.گوشی های توی این رنج معمولا بهترین انتخاب میتونه انتخاب پرچمدارای برتر سال قبل باشه.بله مشخص با این قیمت اسنپ 810 و سه گیگ رم معرکس که در پرچمدارا پیدا میشه ولی همین نکاتی که گفتم شمارو از خرید گوشی منصرف میکنه و خریدش حتی با 4گیگ رم یا صفحه ی کواد اچ دی توجیهی پیدا نمیکنه Angel Confused  شما با هر پردازنده ای چه ضعیف چه قوی مدیریت کامل بر برنامه ها و فایل های اضافی داشته باشین هیچ مشکلی نخواهید داشت نمونش من با 179 برنامه و بازی بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم.زیاد ربط به پردازنده نداره مدیریت اصولی باعث جلوگیری از هنگ های پی در پی میشه Smile
(07-11-2015، 17:48)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2015، 16:45)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بحث در خوب بودن یا نبودنش نیست بحث،بحث کمبود لوازم جانبی و قطعات که در صورت مشکل کاریش نمیشه کرد.در ضمن پردازنده زیاد ربطی به هنگ کردن نداره.اگه پردازنده ی ضعیف فایل های اضافی و کش های برنامه هارو از بین ببرید دیگه هنگ کردن معنی نداره.گوشی های توی این رنج معمولا بهترین انتخاب میتونه انتخاب پرچمدارای برتر سال قبل باشه.بله مشخص با این قیمت اسنپ 810 و سه گیگ رم معرکس که در پرچمدارا پیدا میشه ولی همین نکاتی که گفتم شمارو از خرید گوشی منصرف میکنه و خریدش حتی با 4گیگ رم یا صفحه ی کواد اچ دی توجیهی پیدا نمیکنه Angel Confused  شما با هر پردازنده ای چه ضعیف چه قوی مدیریت کامل بر برنامه ها و فایل های اضافی داشته باشین هیچ مشکلی نخواهید داشت نمونش من با 179 برنامه و بازی بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم.زیاد ربط به پردازنده نداره مدیریت اصولی باعث جلوگیری از هنگ های پی در پی میشه Smile

اولا این که زیر دیپلم صحبت کن ما هم بفهمیم Big Grin Big Grin
ثانیا این که زد تی ای تو ایران نمایندگی داره و میتونی از نمایندگیش بگیری ( البته احتمالا باید تا کرج بری )
ثالثا این که این گوشی هم پرچمداره
رابعا این که میتونی این گوشی رو با اسنپ هم مقایسه کنی
خامسا هیچی دیگه فقط بزار به شیش برسونمش
تاسعا به شیش رسوندم دیگه تموم شد Tongue Tongue Tongue

پرچم دار برتر هم هست
(07-11-2015، 19:29)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2015، 17:48)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اولا این که زیر دیپلم صحبت کن ما هم بفهمیم Big Grin  Big Grin
ثانیا این که زد تی ای تو ایران نمایندگی داره و میتونی از نمایندگیش بگیری ( البته احتمالا باید تا کرج بری )
ثالثا این که این گوشی هم پرچمداره
رابعا این که میتونی این گوشی رو با اسنپ هم مقایسه کنی
خامسا هیچی دیگه فقط بزار به شیش برسونمش
تاسعا به شیش رسوندم دیگه تموم شد Tongue  Tongue  Tongue

پرچم دار برتر هم هست

ممکنه پرچمدار باشه ولی هنوز وارد نشده به صورت رسمی همچنین پردازنده اسنپ 810 اگه بهینه سازیش نکرده باشن که مطمینم، بیش از حد داغ میکنه نمونش زد3 و یا اچ تی سی ام9 به نظرت چرا ال جی از اسنپ808 توی جی4 استفاده کرد؟!چون 810 توی کارهای معمولی بسیار داغ میشه چه برسه به استفاده ی سنگین و از نظر سایت های معتبر بدترین پردازنده ی شرکت امریکایی کوالکام همین اسنپدراگون810 که واقعا بازدهی پایینی داشت حالا هم قراره که توی اسنپدراگون820 جبران کنه.تنها شرکتی که تونسته فعلا جلوی این داغ شدن بیش از حد رو بگیره اکسپریا زد5 نسخه ی پریمیوم که یک محافظ عایق برای اینکه گرما رو کمتر کاربر حس کنه  گذاشتن Undecided از بحث خارج نشیم عدم بروزرسانی گوشی هاش کمبود قطعات و لوازم جانبی(ممکنه شرکت داشته باشه ولی بری بش بگی مثلا تاچش شکسته میگه نداریم Sad )پس حداقل باید به شرکتی اعتماد کرد که توی حوزه ی لوازم جانبی و بروزرسانی شایسته باشه که به نظرم توی این عرصه اول اپل بعد سونی و نکسوس و بعد الجی (اپدیت منظورمه)پیشگامن بازهم توصیه میکنم اگه بودجتون به یکو دویست نمیرسه تا یک میلیون الجی جی 2 نسخه ی 32 گیگ رو با قیمت نهصدو سی بخرین Blush
کلا از فکر زد تی ای بیاید بیرون Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin  
اتفاقا من موافقم ولی به نظرم این مشکل ماست که هنوز زد تی ای رو زیاد وارد نمیکنم و ساپورت نمیکنیمش چون همه دنبال کلاس گوشین نه خوبی اون البته اگه نوبیا رو ببینن به کلاسش اعتقاد پیدا میکنن. در هر صورت این مشکل ماست نه شرکت زد تی ای و به نظرم به خاطر اینه که اگه بیاد چون تا حدودی نا اشنا نمیخرن در هر صورت این مشکل ماست گوشیش هم فکر نمیکنم زیاد داغ کنه پردازندش خوبه Big Grin
(08-11-2015، 15:59)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتفاقا من موافقم ولی به نظرم این مشکل ماست که هنوز زد تی ای رو  زیاد وارد نمیکنم و ساپورت نمیکنیمش چون همه دنبال کلاس گوشین نه خوبی اون البته اگه نوبیا رو ببینن به کلاسش اعتقاد پیدا میکنن. در هر صورت این مشکل ماست نه شرکت زد تی ای و به نظرم به خاطر اینه که اگه بیاد چون تا حدودی نا اشنا نمیخرن در هر صورت این مشکل ماست گوشیش هم فکر نمیکنم زیاد داغ کنه پردازندش خوبه Big Grin

مشکل ما نی مشکل شرکت که نمایندگی هاشو گسترش نمیده و تبلیغ هم نمیکنه مگر نه با توجه به این قیمت عالیه و همین جور ارایه ی اپدیت هاش ضعیفه مگرنه انتخاب خوبی بود Undecided
داش تو ده تا گوشی دیگه این پردازنده هس گوشی به ف.. رفته از داغ شدن Big Grin Big Grin Big Grin کلا اسنپدراگون810 داغونه Big Grin Big Grin تو هم نمودیمون با پردازنده بقیه چیزاشو نمیگی گیر دادی رو پردازنده Big Grin Big Grin کمکی خواستی در خدمتم Angel Big Grin
هووف حالامیگید اخرش من چی بخرم؟؟؟:hlp:
من تا اون هفته باید حتما بخرم یه گوشی :rum:

(07-11-2015، 13:04)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-11-2015، 17:46)Jeiran نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-11-2015، 14:10)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهت یه پیشنهاد میدم اولش فک میکنی چرته ولی بری تحقیق کنی عاشقش میشی
zte nubia z9
مدل های خوبش: max
classic edition
mini
مینیش دقیقا یه میلیونه
مکسش یک و چهارصد
کلاسیک ادیشنش یک و هشتصد
میدونم فک میکنی چرته ولی برو عکس و تکنولوژیش رو ببین
جنسشم اصلا چرت نیست
میتونی بری تو دیجی کالا کلاسیک ادیشنش هست با بهترین گوشی های الان میتونی مقایسش کنی مثل : iphone 6 plus - sumsung galexy s6 edge - lg g3 - htc 9

از همشون سرتره

صفحه نمایش مینیش اندازه اچ تی سی ایناس
مکسشم اندازه ایفون 6 پلاس

هنگ ک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟  Confused

درود.zte از نظر پشتیبانی از محصولاتش در سطح ضعیفی قرار داره همینطور کمبود لوازم جانبی و کمبود قطعات.شما می تونین با این بودجه گلکسی s5 با قیمت یک میلیون دویست،الجی جی 3 32گیگ یکو دویست،و سونی زد2 یکو دویست و الجی جی2 نسخه ی 32 گیگ با قیمت نهصد هزارتومن بهترین اتخاب میتونه باشه.دقیقا چه استفاده ای دارین؟!معیارهاتون چیه؟دقیقا تا چه قیمتی؟!

دوربینش کمتر از13مگا پیکسل نباشه و کیفیتش خیلی خوب باشه
هنگ نکنه اخه گوشی قبلیم روانیم کرده از بس هنگ کرده
حافظش هم خیلی کم نباشه =./
قیمتش خیلی مهم نیس حرود یک میلون ک اگ خراب شد خیلی مشکلی نداشته باشم
شارژش هم زود تموم نشه =./
دیگ چیز خاصی نیس =./
ممنون
(08-11-2015، 18:15)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2015، 15:59)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتفاقا من موافقم ولی به نظرم این مشکل ماست که هنوز زد تی ای رو  زیاد وارد نمیکنم و ساپورت نمیکنیمش چون همه دنبال کلاس گوشین نه خوبی اون البته اگه نوبیا رو ببینن به کلاسش اعتقاد پیدا میکنن. در هر صورت این مشکل ماست نه شرکت زد تی ای و به نظرم به خاطر اینه که اگه بیاد چون تا حدودی نا اشنا نمیخرن در هر صورت این مشکل ماست گوشیش هم فکر نمیکنم زیاد داغ کنه پردازندش خوبه Big Grin

مشکل ما نی مشکل شرکت که نمایندگی هاشو گسترش نمیده و تبلیغ هم نمیکنه مگر نه با توجه به این قیمت عالیه و همین جور ارایه ی اپدیت هاش ضعیفه مگرنه انتخاب خوبی بود Undecided
داش تو ده تا گوشی دیگه این پردازنده هس گوشی به ف.. رفته از داغ شدن Big Grin Big Grin Big Grin کلا اسنپدراگون810 داغونه Big Grin Big Grin تو هم نمودیمون با پردازنده بقیه چیزاشو نمیگی گیر دادی رو پردازنده Big Grin Big Grin کمکی خواستی در خدمتم Angel Big Grin

خب پردازنده مهم ترین چیز یک موبایله . پرایدم اگه موتور خوب داشته باشه از کمری سر تره . بعدشم کی گفته اپدیت نمیکنه اندرویدش بالاترین مدل اندروید تا الانه . در ضمن اگه بیاد تو ایران نمایندگی باز کنه و تبلیغ کنه مردم محل سگشم نمیزارن چون تو ایران شناخته شده نیست و دیوونه نیست که اینطوری پولشو هدر بده . گوشیش هم خوبه و زیاد داغ نمیکنه . حالا کلا یه اشکال توشه اونم اسنپدراگونه . وگرنه تکنولوژیش از همه گوشی ها بالاتره و خلاقیت و خوشدستی و تکنولوژی داره. کمکی خواستی در خدمت نیستم . مشکلیه ؟:hje::hje::hje:
(09-11-2015، 15:32)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-11-2015، 18:15)amin 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خب پردازنده مهم ترین چیز یک موبایله . پرایدم اگه موتور خوب داشته باشه از کمری سر تره . بعدشم کی گفته اپدیت نمیکنه اندرویدش بالاترین مدل اندروید تا الانه . در ضمن اگه بیاد تو ایران نمایندگی باز کنه و تبلیغ کنه مردم محل سگشم نمیزارن چون تو ایران شناخته شده نیست و دیوونه نیست که اینطوری پولشو هدر بده . گوشیش هم خوبه و زیاد داغ نمیکنه . حالا کلا یه اشکال توشه اونم اسنپدراگونه . وگرنه تکنولوژیش از همه گوشی ها بالاتره و خلاقیت و خوشدستی و تکنولوژی داره. کمکی خواستی در خدمت نیستم . مشکلیه ؟:hje::hje::hje:

درود.مهم ترین چیزصفحه نمایش و طراحی .یعنی پراید فقط با یه موتور خوب از کمری سرتر میشه؟عین اینه بگی من با یه هایپ از رونالدو سرتر میشم Big Grin Huh Big Grin Big Grin فازت چیه دادا؟!الان اره بالاترین ولی بعد دیگه نهایتا یه اپدیت بده بعد هیچ Confused در ضمن کی گفته تکنولوژیش از همه سرتره؟! Big Grin در ضمن باید تبلیغ کنه مگر نه مشخص هیچ فروشی نخواهد داشت شما فک میکنم پدرتون نمایندگیشو داره و یا مدیر عامل این شرکت که این طوری با تعصب دفاع میکنی Big Grin Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12