انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لامبورگینی وننو روداستر می شود !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لامبورگینی وننو روداستر می شود !
طی اخبار منتشر شده  قرار است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لامبورگینی وننو  ، یکی از ستاره های نمایشگاه خودروی ژنو 2013 ،  در کلاس روداستر نیز تولید شود .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لامبورگینی وننو روداستر می شود ! 1
بنا بر سایت Cars UK ، پس از رونمایی وننو ،  از مشتریان ویژه ی لامبورگینی در مورد علاقمندی آن ها به کلاس روداستر وننو ، پرس و جو کردند . این سوالات نشان دهنده ی تمایل زیاد لامبورگینی به عرضه ی مدل روداستر این گاو ایتالیایی است . از آنجایی که تنها سه دستگاه از مدل کوپه ساخته شده ، پیش بینی می شود مدل روداستر با تولید محدود و حتی قیمت بیشتر مشتریان پروپا قرصی داشته باشد .
لامبورگینی وننو روداستر می شود ! 1
لامبورگینی وننو
 به کمک یک موتور 6.5 لیتری V12 قدرتی معادل  750 اسب بخار را داراست . این موتور صفر تا صد 2.8 ثانیه ای  و حداکثر سرعت 355 کیلومتربر ساعت را برای وننو رقم زده است .
دوستان اگر عکس ها اومد حتما خبر کنید چون در ژست های قبلی مشکل وجود داشته
خیلی خفنه
ممنون چه قدر قشنگ است SmileTongue
وا.

ماشین من اینجا چی کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh

خالی بستم بابا..........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ25r3025r3025r30
من یکی که از ماشین های لابورگینی خوشم میاد.کلاً مدل ماشیناش خشنه...
:cool:
وای یعنی میشه منم یکی ازین بخرم
(06-08-2013، 8:39)عاشقj.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وا.

ماشین من اینجا چی کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh

خالی بستم بابا..........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ25r3025r3025r30

پووووووووووووووووووووووووفDodgy

Big GrinBig GrinBig Grin
اقای عاشق d.gچرا این همه از صفرو اشکال کردی. مگه مرض داریHuh
AngelAngelcryingcryingcryingcryingcryingcryingAngel
تکراری بود موضوع شو خودم گذاشته بودم Angry
صفحه‌ها: 1 2