انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگه شيتان بياد و بگه يكي از اعزاي خوانواده ات بايد بميره كدومو انتخاب ميكني؟
سوادت در حد کودک 6 سالس
شیتان چیه دیگه؟ درستش شیطانهUndecided
پس نظرا كو؟:cool:

(05-08-2013، 20:54)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوادت در حد کودک 6 سالس

شما ببخشيد ميخواستم زود بنويسم نوشته شيتان تازه وقتي خودمم ديدم از خنده مردمBig Grin

نظرا كو؟:cool:

بچه ها چرا نظر نميديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

[code]

نقل قول:

چرا نظر نميديد منتظرمDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
یه سوال مگه شیطون جدیدا همکار عزرائیل شده؟!؟!؟!؟!!؟
الو
Wink

اره ديگه مگه نميدوني من منظورم اينه كه شيطان بره پيش عزراييل بگه اونو بكشه
من كه خواهر ندارم بخواطر همين همه ي خواهر هارو از جمله 1 2 3 4 5 6 7 8 9 و... زدمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:cool:TongueTongueTongue

.:الله اکبر
:.
(05-08-2013، 21:17)narges.2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من كه خواهر ندارم بخواطر همين همه ي خواهر هارو از جمله 1 2 3 4 5 6 7 8 9 و... زدمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:cool:TongueTongueTongue
آها بخواطرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی باحال بود بنفشه مردم از خنده
  • Big Grin

من خودم رو میزنم چون که از درد این که نمی تونم عشقم رو به کسی عاشقشم بگم منو میکشهcrying
(05-08-2013، 20:54)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوادت در حد کودک 6 سالس

درستش شیطانه ولی جدیدا دارن ط رو  از زبان فارسی حذف میکنن بخاطر همین هم جدیدا بعضی ها مطب رو متب مینویسن و خیلی چیزای دیگه