انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا گومز خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلنا عاشق طرفداراشه و هیچوقت به خودش مغرور نشده و همیشه میگه هر کاری می کنم برای شماست و می خوام بهتر بشم برای شما

سلنا گومز خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟ 1

سلنا به خاطر طرفدارای نوجوونش اصلا در موزیک ویدیو هاش چیز های ناپسند نداره
همیشه در مصاحبه هاش گفته من واقعا به طررفدارام میگم خودشون باشن و عوض نشن این شعار سلناست always be yourself case there is no one the better

اگه به این عکس و نوشته هاش دقت کنید می بینید سلنا حرفهایی رو میزنه که واقعا بی الایشه

سلنا توی مصاحبه ی اخیرش ازش سوال شد که ایا کادوهای زیادی گرفتی با و جود صد و خورده ای مهمان؟
سلنا گفت من به اونها گفتم خواهش می کنم این پول رو به یونیسف بدید من سفیر یونیسفم و بیشتر خوشحال میشم

برای طرفداراش وقت میذاره و جدیدا گفته من نمی خوام مانند یک کوچولوی دیوانه باشم و کارهایی که انجام میدم ازشون لذت ببرم

سلنا هیچ وقت سعی نمیکنه طرفداراشو از راه به در کنه و همیشه به اون ها بهترین ها رو میگه

همیشه برای ما تلاش میکنه من واقعا سلنا رو به عنوان سلبریتی مورد علاقم و یک سلبریتی دختر دوست دارم چون هم خواننده است و اهنگاش واقعا زیبا هستن از who says که اعتماد به نفس میده گرفتهههه تا اهنگای البوم جدیدش که خودش گفته می خوام تابستانی باشه و افراد با شنیدنش فقط شاد بشن هم طراح لباسه هم ساز بلده هم بازیگره و تلاشش واقعا زیاده

بیشتر هالیوودی ها ژست که می خوان بگیرن بسیار ارتیستی می گیرن اما سلنا واقعا کارهای funny انجام میده

اگرم فیلمی مثل spring breakers بازی میکنه چون اون فیلم دربارهی مشکلات جامعه ی خودشون بوده و اونطوری که معلومه مامانش هم تشویقش کرده و سلنا هنوز از مادرش اجازه میگیره و این خیلی خوبه

و خیلی چیزهای دیگه سلنا عوض نشدده فقط بزرگ شده

اخي معلومه دل پاكي دارهسلنا گومز خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟ 1
ممنون عالی بوددددددددددددددددددددددد
aliye!ashghesham
Big Grin
عالی بودRolleyes
واقعن جاستین لیاقتشو ندارهAngry
معلوم خوبه
ای خدا چی میشد ک سلنا هم میومد پیشه ماااااااااااااااا
مگه اینکه تو خواب ببینم ...