انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
همانطور که مطلع هستید فیلم ( جدایی نادر از سیمین ) نامزد دریافت بهترین فیلم خارجی غیر انگلیسی زبان شده بود و خوشبختانه آقای اصغر فرهادي توانست همراه با جایزه اسکار به خانه بازگردید ، در این مطلب تصاویری از لحظه دریافت جایزه توسط آقای فرهادی و بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین که در بزرگترین و باشکوه ترین جشن سینمایی جهان حضور داشته اند را برای شما اماده کرده ایم که تقدیم حضورتان می گردد.

در تصاویری که مشاهده میفرمایید آقای اصغر فرهادی به همراه ، ليلا حاتمي و پيمان معادي همراه با محمود كلاري و سارينا فرهادي دختر كارگردان حضور دارند.

اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر 1

مبارکه برای این موضوع خوبت بهت یه اعتبار دارم
سلام سپاس سپاس سپاس و هزاران تبریک وسپاس به خاطر این موفقیت بزرگ خیلی خوشحالم و افتخار میکنم که یک ایرانی هستم اگر دیگران واسشون اهمیتی نداره که ما توی دنیا مطرح شدیم ولی واسه ما مردم ایران مهمه.آقای فرهادی عزیز و لیلا حاتمی نازنین واقعا خسته نباشین دستتونو میبوسم.Heart
اصلا از این موضوع خوشحال نیستمConfusedConfusedConfused
ایول دم لیلا حاتمی گرم حداقل این یکی دیگه عقده ای بازی در نیاورد...
متاسفانه از اصغر فرهادی در خانه توسط مقام های دولتی استقبال چندانی نشدUndecidedUndecidedSadSadولی خدایی ایول بهشHeartBlush
ممنون موضوع خوبی بودBig Grin
مباركش باشهSleepy
ايشاا... بازهم اسكار بگيرهAngel
ایشاا...بازم فیلم های ایرانی اسکار بگیرن اینو یادت رفت 008
واقعا افتخار آمیزه ارزو میکنم همیشه این افتخارات نصیب ایران بشه و توصیه میکنم حتما فیلمش رو اگه ندیدید ببینید فیلم خیلی خوبی هستTongue
صفحه‌ها: 1 2