انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زین تروریست نیست!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان هموطور که میدونین زین مسلمونه و خیلی ها رو به اسلام ترویج داده ولی یه عده بهش میگن که تو تروریستی و باید از گروه بری بیرونDodgy
من واقعا ناراحت شدمAngry.آخه مگه مسلمونا تروریستن.خیلی ها هم توییت کرده بودندکه مسلمونا تروریست نیستن.اینم چندتا عکس:

زین تروریست نیست! 1

الهی بمیرم خیلی ناراحت شده.خب خوشتون نمیاد نیاین کنسرت

زین تروریست نیست! 1

زین تروریست نیست! 1

رو کاغدها نوشته مرگ بر تروریست پایینش هم نوشته زین ماکیک
(08-08-2013، 13:55)eclips نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها فرض کنین زین فارسی بلد بود اینارو می خوند...چه ذوقی میکرد...Big Grin
.
.
.
خب جمعیت 1...2...3 ... حمله::2gw1::2gw1:3ztz3ztz:97::97:555ru1ru1Confused5B:Confused5B:poupou:ozer::ozer::kar::kar:384Confusedwrdft:Confusedwrdft:Confusedwrdft::viki::viki:

قربونت زین فارسی تا حدودی بلده حتی یه کلیپ ازش هست که به فارسی سلام کردهBig Grin
میتونیم بریم توی توییتر آدر اینجارو بدیم بهش مگه نه؟!Big GrinHeart
ولی مسلمان نیست دروغه چون اون خودش گردنبند صلیب میذاره و کلا خودش تو یکی از مصاحبه هاش گفته من مسیحیم ...... لطفا شایعه درست نکنید چون تو امریکا زین کلی ترفدار داره افراد کمی از اون شاید بدشون بیاد اون ترفداراش خیلی زیادن من عکی صلیب هم که گردنشه رو دارم......خیلی هم دوسش دارم براش شایعه درست نکنید اگه هم مسلمون بود نماز میخوند و خالکوبی نداشت .... هردممم با یه دختر نبود اون هر وقت عکساشو میبینی بایه دخترتازه عکسش هم دارم
ببخشید فامیلیش و با اسمش اشتباه گرفتم
من زینو دوس دارم و اعصابم خورد میشه اینجوری در بارش حرف میزنید......
تو اون گروه هم کلی میخوانش چون خیلی طرفدار داره و صدا و قیافه هم داره
(26-09-2013، 13:01)Rom!na نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقــــــآ هر حــــرفی دارین به این جنیفر توهـــمیه سایت بگین بره بهــش بگهBig Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخBig Grin
خخخخخخخخخخخ!راست میگی!

زین جون!امیدت به ما باشه!به من !به این همه مسلمون ایرانی و غیر ایرانی و همه ی طرفدارات که همینجوری قبولت دارن!
ای خدا اگه الان کنار زین بودم،نمیزاشتم اینطوری شه!دلداریش میدادم!HeartHeartUndecidedUndecided
اغااگه یه گروهی ازمسلموناجانین دلیل نمیشه که
اخی فک کنم خیلی اذیت میشه
سگی ک مسلمونا رو نمیشناسه زیاد واقعا واقعا میکنه :/
عزیزم نگران نباش اونا ۵تا داداشن ک هیچی نمیتونه جداشون کنه،توییت جدید هری برای پاکستان هم دیگ معلومه همه طرفدار زیننBlush
ب زین....Angry؟؟؟بی پدرا خودتونییییییدAngryب مسلمونی اوننه ب همه ماها توهین کردین.فعلا ک طی القاعده و داعشو اسراییلو اینا معلومه کی تروریسته