انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بازی مسابقات تیر اندازی با کمان خواهش میکنم بیا تو تا به ایران کمک کنی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام میخوام یک بازی رو بهتون معرفی کنم که توش شما به عنوان یک تیر انداز کمان با بقیه مسابقه میدید و برای کشورتون امتیاز میگیرید
ایران توی این بازی رتبه ی 41رو داره که رتبه ی خیلی خوبی نیست بازی نیازی به ثبت نام هم نداره بازی یک نوع بازی فلش هستش که خیلی زود لود میشه باید اسمی که میخوای باهاش شرکت کنی و کشورت رو که ایران هستش رو انتخاب کنی بعدش هم میتونی یک تورنومنت انتخابی جام جهانی رو انتخاب میکنی اگه یکم دقت کنین میتونین به راحتی با یک دور بازی وارد جام جهانی بشین و اونجا مسابقه بدید
بازی کردن شما برای من نفع شخصی هم نداره من فقط میخوام ایرا ن توی اون بازی یک رتبه ی قابل قبول و خوب رو کسب کنه 
پس لطفا برید و بازی کنین در ضمن این بازی از جذابیت خیلی بالایی برخوردار هستش و حداقل ارزش این رو داره که یکبار بری توی این لینک 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://minibazi.ir/game.php?id=29

قول میدم که عاشق این بازی میشی لطفا حتما برید و برای ایران امتیاز کسب کنید تا هم ایران قوی بشه هم خودتون لذت ببرین
من فقط تونستم 8 امتیازی بیارم
یک رمز موفقیت هستش که الان فهمیدم باید از لامپ های تصویر مانیتور استفاده کنین اگه دقت کنید میتونین لامپ های تصویر رو از هم جدا کنین و رنگ های مختلف رو ببنین باید به ایران کمک کنیم تا بتونه به رتبه ی بالا تری برسه
امتیازمن 612.25
اگه میخواین ایران رتبش بره بالا باید توی جام جهانی قهرمان شین یعنی باید حداقل امتیازتون2200باشه من تا حالا به 1700 رسیدم و میخوام به 2100برسم
تا 1900 رفتم و با تأسف فراوان بازی ریست شد! Confused

اگه تو این بازی رکوردی بنام "AZARBAYJANLITURK" دیدید، اون مال منه Smile
الان وقت ندارم بعدا امتحان میکنم
چرا گیر میکنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!
حرص میده ها DodgyDodgyDodgy
من اسممو زدم علی که کسی شک نکنهAngel آخه دخترا که از این بازیا نمیکنن
ایول بازی باهالی بود
صفحه‌ها: 1 2