انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تصاویری از اعتیاد به اینترنت(تکراری نیست)=(خیلی جالبه بیاین درد روزگار رو ببینین)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
تصاویری از اعتیاد به اینترنت(تکراری نیست)=(خیلی جالبه بیاین درد روزگار رو ببینین) 1

تصاویری از اعتیاد به اینترنت(تکراری نیست)=(خیلی جالبه بیاین درد روزگار رو ببینین) 1

دوستان عزیز این موضوع رو جدی بگیرید. اعتیاد فقط به سیگارنیست.ترک اعتیاد هم فقط برای سیگار نیست.همین که شما در مسافرت هم پای اینترنت باشید و اتفاق های فضای مجازی برای شما مهم باشه خودش یک نوع اعتیاده
اوه اوه نه بابا مامان بزرگ آريا اگه اين طوريه خودت چرا اصلا مياي اينترنتDodgyDodgyDodgyDodgyHuh
قشنگ بود اقا اریا مرسی
Heart
نه تو میمانی نه اندوه و نه هیچ یک از مردم ابادی
Heart
به حباب نگران لب یک رود قسم
وبه کوتاهی لحظه ی شادی که گذشت
غصه هم میگذرد
انچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
HeartHeartHeartHeartHeartHeart

اگه میشه لطفا سپاس بدین

ممنون

(13-08-2013، 9:51)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه اوه نه بابا مامان بزرگ آريا اگه اين طوريه خودت چرا اصلا مياي اينترنتDodgyDodgyDodgyDodgyHuh
سلام بد نیست بعضی وقت ها حقیقت رو بپذیریمShyShyShy
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
عکسات خیلی ریزن. استقاده بیش از 1 ساعت در روز از اینترنت صدمات زیادی رو به بدن وارد میکنه
من نميدونم كلا از دنترنت جدا شم
معتاد شدیم رفتیییییییییییییم
(14-08-2013، 20:37)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکسات خیلی ریزن. استقاده بیش از 1 ساعت در روز از اینترنت صدمات زیادی رو به بدن وارد میکنه
شما که 4ساعت 4ساعت می ای
قبول دارم
.
.
.
.
.
.
.
زیادیش خیلی بده
eibi nadare
(13-08-2013، 9:51)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببین شما فرق کاربر معمولی و کاربر معتاد رو نمی فهمی؟

من به اندازه ی کافی استفاده میکنم.اما بعضی ها هستند که از خیلی کار هاشون به خاطر اینترنت میگذرن.بعضی ها هم فضای اینترنت براشون خیلی مهمه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5