انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس فیلم هانس وگرتل خیلی قشنگه من که عاشق گرتل هستم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عکس فیلم هانس وگرتل خیلی قشنگه من که عاشق گرتل هستم 1

فیلم اکشن، کمدی، ترسناک "هانسل و گرتل شکارچیان جادوگر" دنباله ای برای داستان "هانسل و گرتل" معروف اثر برادران "گریم" است.

در این فیلم می بینیم که هانسل و گرتل که در کودکی به علت فقر خانواده توسط پدر و نامادریشان در جنگل رها شده و با زرنگی تمام از شر جادوگر بدجنس و پیر راحت می شوند، حالا بعد از 15سال به شکارچیان ماهری تبدیل شده اند که جادوگرها را در سراسر دنیا شناسایی کرده و می‌کشند.

گفتني است؛  کارگردانی این فیلم را "تامي ويرکولا" بر عهده دارد. "جرمي رنر" و "جما آرترتون" در نقش های اصلی این فیلم ایفای نقش کرده اند.
والپیپر فیلم hansel and gretel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس فیلم هانس وگرتل خیلی قشنگه من که عاشق گرتل هستم 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس فیلم هانس وگرتل خیلی قشنگه من که عاشق گرتل هستم 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای گرتل من عاشقتم هانسل وگرت جادوگر گیر
مرسیHeart
خواهش میکنم
مرسی..........جالب بودHeartHeartHeart