انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دلم برات تنگ شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلامHeart

دلم برات تنگ شده 1
نام فارسی سریال: دلم برات تنگ شده

به انگلیسی: i miss you

کارگردان: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lee Jae-Dong

پخش از شبکه: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MBC

تعداد قسمت ها: 24 قسمت

ژانر: درام، عاشقانه، پلیسی

بازیگران:
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Park Yoo-Chun  - Han Jung-Woo

• دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Yoon Eun-Hye  - Lee Soo-Yeon

[font]
    [/font]
    Yoo Seung-Ho  - Kang Hyung-Joon

[font]
    [/font]
    Jang Mi In Nae  - Nam Eun-Joo

[font]
    [/font]
    Yeo Jin-Ku  - Han Jung-Woo (young

[font]
    [/font]
    Kim So-Hyun  - Lee Soo-Yeon (young 

خلاصه داستان: در مورد دختر و پسری هست که از دوران بچگی عاشق هم بودن، اما به خاطر اتفاق ناگهانی ای که پیش میاد، مجبور می شن مسیر زندگیشون و از هم جدا کنن. 

هان جونگ وو (یوچون) کارآگاهِ پرونده های قتل هست که در ظاهر شخصیت آرومی داره، امااز درون در واقع از خاطرات دردناک اولین عشق زندگیش، همیشه درحال رنج کشیدنه.

از قضای روزگار، این دو نفر بعد از سال ها دوباره باهم روبرو می شن و بعد از رویارویی با هم داستان هایی در ادامه پیش میارن که باز هم مسیر زندگیشون و عوض می کنه.
    دلم برات تنگ شده 1

دلم برات تنگ شده 1
عکسHeart

دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1
دلم برات تنگ شده 1     دلم برات تنگ شده 1        دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1                                 
دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1دلم برات تنگ شده 1

سپاس بدهHeart
فکر کنم زیاد فیلم میبینی
زنرو خیلی دوست دارم . همونه که تو روزگگار شاهزاده هم بازی میکرد
HuhHuhHuh
من عااااااااااااااااااااشق یو سئونگ هو یا همون هری امHeartHeartHeartHeartHeart
مررررررررررررررررررررسسیBig Grin
Undecidedممنون بد نبود.
ممنونHeartHeart
اه خدا اینا چه قد زشششششششششششششششششتنConfused
فقط 1 قسمتشو تو فارسی 1 دیدم
من همون یه قسمتشم ندیدم!!!crying
صفحه‌ها: 1 2