انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سریال من و بچه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلامSleepy

سریال من و بچه 1

مشخصــــــــــــات فیلم

تاريخ پخش 2008

زمان فيلم 96 دقیقه

كشور کره جنوبی

موسيقي Jang Dae-seong

زبان فيلم کره

خلاصــــــه داستــــــــــان

بچه و من، يك كمدى جالب است.
موضوع داستان از اين قرار است جون‌سو، يك پدر ناگهانى شايسته می شود. جون‌سو يك بچه دبيرستانی 18 ساله است و اغلب به دعوا مشغول است پدر مادر جون سو برای مدتی او را تنها می گذارند .جون سو همان شب اول دوستان خود را به مهمانی در خانه دعوت می کند. او برای خرید وسایل مهمانی به فروشگاهی می رود که هنگام خرید با کودکی در سبد خود روبه رو می شود .بر روی لباس کودک یاداشتی که نشان می دهد جون سو پدر این کودک است!
بنابراین او بچه را به خانه خود می برد و برای یافتن والدین واقعی این کودک تلاش می کند.او وقتی والدین این بچه را نمی تواند پیدا کند تصمیم به رها کردن او می کنداما همیشه شکست می خورد.بنابراین او بچه را به مدرسه می برد که رسوایی بیشتری رو راه می اندازه که باعث تعلیق جون سو از مدرسه می شه . اما طى اين مدت يك اتفاق غيرمنتظره بين جون‌سو و ووقوچ اتفاق می افته...........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال من و بچه 1
سریال من و بچه 1سریال من و بچه 1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال من و بچه 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال من و بچه 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال من و بچه 1

فیلمش باحاله سپاس بدهBlush
چه بچه ی خوشگلی...!!
باحال بود مرسی
چقدر قشنگ بودHeart
ای جونم این خود گوگول مگولی
خعععععععععععلی باحاله پس فیلمش!!!Big GrinBig Grin
اماخدااااااااایی اسمش چررررررررته!!!!
اسمش که یه حالیه ولی خودفیلم شایدباحال باشه!!!
به نظر فیلم خوبی میاد!
وای خیلی قشنگه من که عاشقشم
از پارک شین هه عکس و اطلاعات جدید بزارمرسی HeartSmile
صفحه‌ها: 1 2