انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گیتاریستا حتما بیان تو.....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلامـــــــــــــــ چند تا آکــــــــورد خیــــــــــــــــلیـــــــــ

قشنگـــــــ واسهــــــ گیتاریستــــــــــای سایتـــــ

حتمـــــــا بزنیـــــــــــــد قشنگــــــــــه

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

میمیرم بی تو

گروه سون ریتم 4/4

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

D#                                                                                Fm

سردی نگاهو بشکن فاصله سزای مانیست               تو بمون واسه همیشه این جدایی حق ما نیست

#C                                                                     C

بودن تو آرزمو حتی واسه یهلحظه                            میمیرم بی تو

D#                                                                        Fm

خوندن من یه بهانست یه سروده عاشقانس             من برات ترانه می گم تا بدونی که باهاتم

#C                                                             C

تو خودت دلیل بودنم بی تو شب سحر نمیشه         میمیرم بی تو

C#             D#                                                 Cm                       Fm

من عشقت رو به همه دنیا نمیدم                         حتی یادت رو به کوه دریا نمی دم

C

با تومی مونم واسه همیشه

C#           D#                                                      Cm                        Fm

اگه دنیا بخواد منو تو تنها بمونیم                              
واست می میرم جواب دنیارو می دم

C

باتو می مونم واسه همیشه

من عشقت رو به همه دنیا .....

C#                     D#                                    Cm                                   Fm

خاطرات تو رو چه خوب چه بد حک می کنم               توی تنهایی هام فقط به تو فکر می کنم

C                 

باتو می مونم واسه همیشه

اگه دنیا بخواد .....

آهنگ ستاره

گروه سون ریتم4/4

[img=1x18]file:///C:\Users\neda\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif[/img]Fm                                  #F                               #G                                            #Am

از دست تو نیست دل من از گریهپره       مثل تو طاقت نداره واسه تو هر دم می باره

Fm                     #F                                                   #G                                            #Am

دیگه اشکای من طاقت موندن ندارن    نباشی
بی تو باز می میرن میریزن بی تو هر دم میبارن

A#m                                 Fm                                                    A#m

تو تموم دنیامی  تو تمومحرفامی     تو همه لحظه گرم عاشق بودنی

Fm                             #F             #G                                                  #Am

یه ستاره داره چشمک میزنه ازآسمون        داره دلمو میبره یه جای بی نام و نشون

Fm                             #F             #G                                                  #Am

اون ستاره همون چشمای تو  تو
آسمون        داره پرپر میزنه دلم واسه دیدن
اون

A#m                                 Fm                                                    A#m

تو تموم دنیامی  تو تمومحرفامی     تو همه لحظه گرم عاشق بودنی

آهنگ نشکن دلمو

محسن یگانه ریتم4/4

Em               

سرگرمی تو شده بازی با این دل غمگین و خسته ام

F

یادت نمی آد اون همهقول وقرار هایی که با تو بستم

G

با این همه ظلم تو ببین باز چه جوری

Em                 F                  

پای این قول وقرارمن نشستم

Am

نشکن دلمو به خدا آهم میگیره دامنتو عاقبت یکروز

Em

نگو بی خبری نگو نمی دونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز

G                               
F

نگو بی خبری نگو نمی دونی وقتی کهنیستی

Em            G            Dm

گریه شده کار این دل عاشق شب و روز

Am

دیوونه نکن دلمو آهم می گیره دامنتو عاقبت یکروز

Em

نگو بی خبری نگو نمی دونی دلم پر از یه نفرین سینه سوز

G                               F

نگو بی خبری نگو نمی دونی وقتی کهنیستی

Em               G              Dm

گریه شده کار این دل عاشق شب و روز

آهنگ هیاهو

گوگوش ریتم4/4

اولای آهنگو اگه گوش کرده باشید آرومه.پساونجارو ریتم نزنید و فقط روی سیم با ناخن بکشید.بعد از جایی که آهنگش شرو میشه ریتم بزنید*

A     A#7        Gm      C  A#     Dm     Dm          Gm6                     Dm                   

هنوزم دستایگرمت جای امنی واسه گريست ... تو قشنگی مثل بارون من دلم پر از گلایست

A   A#                          C           A#           C                     Dm                           

هنوزم تو اینهیاهو توی این بغض شبونه ... منو گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه

A Gm      A#      C                         A  Gm              A#       C                          

(پشت پنجرههنوزم چشم به راهت میشینم ... ای که بی تو خودمو تکو تنهــا میبینم) 2

A        A#7        Gm     C   A#  Dm   Dm     Gm6                      Dm                         

ما دو تاپنجره بودیم گفتی که باید بمیریم
... دیوارا همه خراب شد ولی ما هنوز اسیريم

A           A#                                 C            A#         C                       Dm                  

ما هنوزم مثلمرداب مسخ آینه ي کويريم ... ما همونیم که میخواستیم خورشیدو با دست بگیریم

A Gm A# C                        A Gm    A#     C                                      

(گریه هامحروم شدن کــــاری بکن ... چشم من بیا منو یــــاری بکن) 2

C    A# C           A#  C   A# C                Dm           C A#     Dm   C    A#                  

وقتی که بهتو رسیدم هنوزم آهـــو نفس داشت
... هنوزم چلچله انگار تو چشاش غم قفس داشت

Dm    C  Dm     C  Dm     C Dm      C A#    C   A#               C   A#    C         A#     Dm            

قاصدک گریهنمیکرد تو شباي بی چراغی ... منو تو هم قصه بودیم از ستاره   به اقاقی ، از ستاره   به اقاقی

A Gm    A# C            A Gm      A# C              A Gm    A# C             A Gm      A# C           

حالا امّادیگه وقت رفتنه جاده اسم منو فریاد میزنه ... حالا امّا دیگه وقت رفتنه جاده اسممنو فریاد میزنه

Gm6                                                       A#7                             Dm                      

حالا منموندمو یاد کوچه های خاکیو خیس ... یاد خونه ای که دیگه خیلی وقته مال ما نیست

Dm                                  A             Gm                                  A#                        

اگه خاموشمو
خسته اگه از تو دور دورم ... تكيه كن به من غريبه من یه کوه پر غرورم

پشت پنجره هنوزم
...

آهنگ قصه ی عشق

شهرام شکوهی ریتم4/4

این آهنگ کلا گام سی مینوره!!!!!برید حالکنید خیلیــــــــ آسونه!

[rtl]Bm                 Em                    C                                   Bm[/rtl]

[rtl]قصه ي عشقي كهميگن عشق ليلاي مجنونه ... با يه روايت ديگه ليلي جاي مجنونه[/rtl]

[rtl]Bm                           Em                    C                               Bm[/rtl]

[rtl]مجنون سر عقلاومده شده آقاي اين خونه ... تعصب و يه دندگيش كرده ليلي رو ديوونه[/rtl]

[rtl]Bm                          Em                    C                            Bm[/rtl]

[rtl]اما ليلي بيمجنونش دق ميكنه ميمره ... با يه اخم كوچيكه اون دلش ماتم ميگيره[/rtl]

[rtl]Bm                                  Em                      C                       Bm[/rtl]

[rtl]ميگه بايد بسازهو اين مثل يه دستوره ... همين يه راه مونده واسش چون عاشق مجبوره[/rtl]

[rtl]Bm                C      D                   Em       C                 Bm     C            Bm[/rtl]

[rtl]زوره عشق توزوره احساس هميشه كوره ... هر جا خودخواهي باشه انصاف از اونجا دوره[/rtl]

[rtl]Bm                           Em                      C                     Bm[/rtl]

[rtl]عاقبت ليلي مامثله گل هاي گلخونه ... تو قاب سرد شيشه اي پژمرده و دلخونه[/rtl]

[rtl]Bm                            Em                  C                        Bm[/rtl]

[rtl]حكايت عشق اونامثل برف زمستونه ... اومدنش خيلي قشنگ آب كردنش آسونه[/rtl]

[rtl]Bm                            Em                      C                             Bm[/rtl]

[rtl]قلب تو خالي ازعشقو بي نور سوت و كوره ... عاشق كشي مرامته نگات سرده و مغروره[/rtl]

[rtl]Bm                              Em                     C                           Bm[/rtl]

[rtl]عشقو ببين توينگاش از كينه ي تو دوره ... يه كاري كن تو هم براش چرا عاشقيتم زوره[/rtl]

[rtl]Bm                C      D                   Em       C                Bm     C             Bm[/rtl]

[rtl]زوره عشق توزوره احساس هميشه كوره ... هر جا خودخواهي باشه انصاف از اونجا دوره[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]زوره ...[/rtl]

[rtl]کلمات کلیدی : آکورد آهنگ جدید شهرام شکوهی ،آکورد آلبوم مدارا ، آکورد گیتار جدید ، آکورد آهنگ[/rtl]

هر سئوالی داشتـــــــــــــــــیدمیتونید پ.خ بدید ازم بپرسید

البته خودتونـــــــ
استادیداااااااااااااااااا
J
اولیه خیلی قشنگه مرسیHeartBig Grin