انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر ماشین زمان را داشتید دوست داشتید به چه زمانی میرفتید ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
به روز قیامت.
(15-02-2013، 13:20)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2013، 16:29)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2013، 15:42)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به اینده دوس دارم ببینم عشقم به کی میرسه...

چرا از خودش نمیپرسی؟!
به نظر من بهتر بود از این فرصت بهتر استفاده میکردی و بر میگشتی خیلی اتفاقا که میتونست به نفع خیلیا باشه رو عوض میکردی و بدون عشقت به هیچ کس نمیرسه چون...........

خب منم دلم می خواد برم اینده وبدونم چی میشهتاهمین جا خیلی چیزا رو تمکوم کنم ویه فکری به حال خودم کنم...

گذشته ادمه که حال و ایندشو میسازه
زمنای که پدرم زنده بود زیرا تنها کسی که مرا عاشقانه دوست داست او بود

زمنای که پدرم زنده بود زیرا تنها کسی که مرا عاشقانه دوست داست او بود Smile
(15-02-2013، 14:41)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2013، 13:20)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2013، 16:29)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2013، 15:42)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به اینده دوس دارم ببینم عشقم به کی میرسه...

چرا از خودش نمیپرسی؟!
به نظر من بهتر بود از این فرصت بهتر استفاده میکردی و بر میگشتی خیلی اتفاقا که میتونست به نفع خیلیا باشه رو عوض میکردی و بدون عشقت به هیچ کس نمیرسه چون...........

خب منم دلم می خواد برم اینده وبدونم چی میشهتاهمین جا خیلی چیزا رو تمکوم کنم ویه فکری به حال خودم کنم...

گذشته ادمه که حال و ایندشو میسازه

ولی اگه ادم ازایندش خبر داشته باشه می تونه عوضش کنهAngry
من دوس داشتم می رفتم هیچ جا همین جا شوخی کردم دوس داشتم می رفتم به اینده25r30:2gw1:
میرفتم پارسال چندتا مشکل بود که حل میکردم بعد میرفتم ایندمو میدیم
میرفتم به روزی که خدا میخواست هوا رو از پس مونده گل مرد درست کنه و ازش میخواستم که منصرف بشهBig Grinبده اون سپاس قشنگرو
میرفتم سال۱۳۳۰
سال1401
زمان دایناسورهاBg6
نمیدونم ساله چندهBg6
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11