انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جانگ گیون سوک شیطان پرسته؟ (درخواست ilar
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جانگ گیون سوک  شیطان پرسته؟ (درخواست  ilar 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ilar

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم در خواست ایلار جون امید وارم خوشت بیادHeart

نخیر جانگ گیون سوک شیطان پرست نیست وهمه ی اینها شایعه می باشد و این شایعه ها اصلا واقعیتی ندارد و هر کی این شایعه رو ساخته خجالت بکشهDodgy

حتی ببینید اینجا به خاطره اون شایعه ناراحت
جانگ گیون سوک  شیطان پرسته؟ (درخواست  ilar 1
اینجا هم همچنین
جانگ گیون سوک  شیطان پرسته؟ (درخواست  ilar 1
نکنید بدبخت گناه داره!Undecided
اینم یکی از مصاحبه هاش هستش گذاشتم حال کنید:29dz:123c24pillpillpillpillpill

در مصاحبه ای با Sports Chosun جانگ گون سوک اعلام کرد که به خاطر مشغله زیادش مدتی از افسردگی رنج میبرده.

بعد از فیلم برداری سریال مری با من ازدواج کن ، تور دور آسیا سوکی شروع شد.بعدش که دوباره فیلم برداری فیلم You’re my Pet رو شروع کرد و تو همین درگیری ها هم فول آلبومش رو منتشر کرد.حتی چند تا کار تبلیغاتی هم انجام داد.خودش در این باره گفت :"در کل این سال من کمتر 25 روز استراحت کردم."

بعد اعلام کرد که مدتی پیش دچار ناراحتی افسردگی شده بوده :"طرفدار ها فکر میکردن دلیل غیبتم از تلویزیون به خاطر استراحتمه ، در حالی که من برای کار همش تو سفر از این کشور به اون کشور بودم.چه ژاپن چه تایوان و چه سنگاپور احساس میکردم به هیچ جا تعلق ندارم"

اون اضافه کرد که :"هر چی بیشتر سرم شلوغ میشد از دوستانم بیشتر فاصله میگرفتم.من عاشق ماشینم اما تنها کاری که میتونم بکنم اینه که ماشینم رو تو پارکینگ پارک کنم و همیشه با مدیر برنامه هام اینور و اونور برم.فکر اینکه این زندگی نبوده که من میخواستم باعث شد افسرده بشم."

مثل اینکه انقدر افسرده بوده که 2 ماه پاشو از خونه بیرون نذاشته بوده.

در آخر هم گفت :"اخیرا بهتر شدم.به خاطر برنامه فیلم برداری فیلم جدیدم خیلی خوب تونستم استراحت کنم.هر روز تا ساعت 10 صبح میخوابم و ساعت 1 شب میرم تو تخت . این باعث شده کمی آرامش داشته باشم.ما بین فیلم برداری برای یکی از فن میتینگ هام به تایوان رفتم .وقتی روی صحنه بودم با دیدن طرفدارهام فهمیدم این جاییه که من بهش تعلق دارم."

ازخودت و خانواده ات بگو؟
من جانگ گیون سوک هستم ،تنها فرزند خانواده

متولد چهارم آگوست 1987 ،قد 182 و وزن 63 کیلو وبا پدر و مادرم زندگی میکنم

در دانشگاه نیوزیلند!درس خوندم

به
چه چیزهایی علاقه داری؟
گوش دادن به موسیقی،برد سواری روی برف، اسکی،خوندن،رقصیدن

توی زندگی چه چیزایی بیشتر برات مهمه؟

خانواده ام و پلی استیشن!

به
چه رنگ هایی بیشتر علاقه داری؟
ابی و شیری

چه تفریحی خیلی بهت لذت میده؟

اسکی و تخته سواری روی برف

غذاهای موردعلاقه ات چی هست؟

غذاهای تند و خرچنگی که کم پخته شده باشه

میوه مورد علاقه ات چیه؟

اناناس

دوست داری زن اینده ات چه خصوصیاتی د اشته باشه؟

صادق باشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، خوشکل ،لباس های قشنگ بپوشه

اولین چیزی که توی صورت یه زن بهش نگاه میکنی چیه؟

چشمهاش

جنس مخالفت بیشتر چی بهت میگن؟

میگن خیلی خشکلی

از بین چیزهایی که داری کدوم هاشو بیشتر دوست داری؟

لباسهام و وسایل شخصی ام

چه ضرب المثلی رو دوست داری؟

هیچی غیر ممکن نیست

تا الان چه کارهایی انجام دادی؟

واسه کارتن صداگذاری کردم،بازی کردم، و مدل شدم،مدل شرکت های ام سی ام،اتود،لی اسپورتساک ،موتورولا و چند تای دیگه بودم

گیتار هم میزنم.....
ای واااااااااااااااااااای کی همچین حرف بیخودی روزده هرکی زده خیلییییییییییییییییییییی.........2mo5واقعا که اینو به همتون میګم اویزیه ګوشتون کنین سوکی نه شیطان پرست بوده نه هست ونه خواهد بود یه باردیګه ام اینو بشنوم اونی که اینوګفته خونش پای خودشهgun
اصلااین به قیافش میخوره شیطان پرست باشه؟؟؟؟؟
واااااای
ازت ممنونم انگار مردم کار و زندگی ندارن میان شایعه میسازن735735:301::89:dit

گیونی بیچارهAngel
آره بابااینابه ***دابل اسم*** میگن شیطان پرست!!
لطفا به کسی برنخوره!!!
حالا چه باشه چه نباشه فرقی نمی کنه چیزی عوض نمی شه
Undecided
هرکی همچین حرفی رو گفته یه تختش کمه پسر به این خوشگلی و ماهی چطور میتونه شیطان پرست باشه واقعا که حرف مزخرفی زده
بچه ها سوکی مسیحیهExclamation
من تو کل کره ای ها فقط اینو دوس دارم^__^
عشخــــه^___^
وووووووووووووووووووووووووویی!
هلـــــن!
(05-05-2014، 14:01)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تو کل کره ای ها فقط اینو دوس دارم^__^
عشخــــه^___^
وووووووووووووووووووووووووویی!
هلـــــن!

خواب میبینم ؟ o_O

0_0

ههوورراا !!

پایین خره (بالاخره) این مرد من از کره ا ها خوشش اومد _-_

باید برم قربونی خروس ببرن :\

الــهی شکرت !!

ما نمردیم و فهمیدیم تو از ی کره ای خوشت میاد -_^