انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دختر و پسر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(24-10-2013، 9:39)sina best67 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرتشون کردین از پنجره ی قطار بیرون

فقط یه چندتاشونو نه بیشتر

(24-10-2013، 10:10)خانومي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتماموقع خواب توقطاريهودركوپه دختراروبازميكردين اوناهم مثل جن زده هاميپريدن هوا بعدميگفتين ببخشيدفكركنم اشتب شد......Dodgyنه؟؟؟؟؟

نه متاسفانه یادم باشه امسال این کارو بکنم
تیکه مینداختینBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دمت گرم داش
واي خاك توسرم........من بدتردارم آموزش ميدم كهUndecided

زيرپايي چي زدين؟؟؟؟؟؟Tongue
من چند روز پیش به یکی زیر پایی دادم
بعدش الفرارBig Grin
باید میکشتیشون
داش جاوید
(28-10-2013، 14:39)یک گل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چند روز پیش به یکی زیر پایی دادم
بعدش الفرارBig Grin
باید میکشتیشون
داش جاوید
پسر يادختر؟؟؟؟Dodgy
هردو شونوBig Grin
خخخخخخخخ......ي باري گله پسرداشتن ميومدن دنبال من ودوستام.......
تعدادمونم يكي بود.....
ماهم ديديم اينجوريه باكمال پرويي برگشتيم دستمون داديم به هم ازوسطشون ردشديمSleepy
همشون اين جوري بودن:N56:
خخخخخخخخخخخخ
باحال بود اوا
ولی بازم اذیتشون میکردی داش جاویدBig GrinBig Grin
(28-10-2013، 14:36)یک گل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیکه مینداختینBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دمت گرم داش

صد درصد ددددددددددااااااااااششششششششش
مرد نبودم اگه این کارو نمیکردم

(28-10-2013، 14:36)خانومي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واي خاك توسرم........من بدتردارم آموزش ميدم كهUndecided

زيرپايي چي زدين؟؟؟؟؟؟Tongue

با اجازه یه 30-40 باری البته من فقط یه بار این کارو کردم بعدشم دیگه نکردم چون همون یه بار بیچاره دختره بدجوری خورد رو زمین.منم خیلی دلم سوخت براش البته تقصیر خودش بود اخه قبلش یه 10 باری واسم زیر پایی گرفته بود
واقعادلتون برامادخترانميسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided
آخه مگه ماچي كاركرديم كه هروقت ماروميبينين اذيتمون ميكنيد؟؟؟؟Huh

اداشون ودرمياوردين البته پشت سرشون؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3