انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی: دوست داری در اینده چی کاره بشی ؟؟دخترا و پسرا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
مهندس هوا فضا cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دندون پزششششششکHeart
بازیگر
(28-10-2013، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2013، 13:18)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2013، 16:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2013، 13:49)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2013، 13:23)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا گیر افتادیم از دست شمااااااااااااا ......... بیخیاله ما شو ....... اووووووووووووووووووف
Dodgy
Dodgy
Dodgy
Dodgy
خب حالا که پسر خوبی شدی و با ادب شدی دیگه سر به سرت نمیزارم ولی تو باید در عوضش بیای و ارسالت رو ویرایش کنی منم تمامی ارسال هامو ویرایش میکنم قبوله؟:cool:
اصن به جهندم ....لینکشو بده بخاطرت +3 تا اخطار گرفتم اوووووووووووووووف
خب Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=40157
اگه با این برات نیومد برو توی
انجمن تحصیلات دانش آموزی -نظرسنجی معلم محبوبت کدامیک از این ها ست؟-صفحه ی 6:cool:
اگه دیدم ارسالت ویرایش شده که منم ارسالهامو ویرایش میکنم
اگه هم دیدم ویرایش نکردی بازم...
امیدوارم دفعه ی بعد که ارسالتو دیدم ویرایش شده باشع:cool:آفرین پسر خوب:cool:
برا من ژسته پرفوسری و بزرگی نگیر .... که خودم عنده این چیزام ......
سریع ارسالت رو حذفـــــــــــــــــــــــــــ ××× کن ... بجـــــــــــــــــــــــــــــــنبـــــــــــ××× که حتی نمیخوام یه لحظهعـــــــــ دیگه ارسالاتو ببینم .... ارسالات حذف کن......منم حذفش میکنم... الان تغیرش دادم.

تو کی باشی که به من دستور بدی؟؟؟؟؟
چیه حسودیت میشه؟؟؟
مثه این که هنوز یاد نگرفتی کاربر نمیتونه ارسال را حذف کنهSleepy
من بهت گفته بودم که باید نظرت را بنویسی راجع به تایپیک ولی نگفتم که راجع من نظر بده
خب خودت خواستی و نشون دادی سزاوار یه چیزه دیگه ای
پشیمون میشی:cool:
(31-10-2013، 14:51)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2013، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2013، 13:18)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2013، 16:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-10-2013، 13:49)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب حالا که پسر خوبی شدی و با ادب شدی دیگه سر به سرت نمیزارم ولی تو باید در عوضش بیای و ارسالت رو ویرایش کنی منم تمامی ارسال هامو ویرایش میکنم قبوله؟:cool:
اصن به جهندم ....لینکشو بده بخاطرت +3 تا اخطار گرفتم اوووووووووووووووف
خب Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=40157
اگه با این برات نیومد برو توی
انجمن تحصیلات دانش آموزی -نظرسنجی معلم محبوبت کدامیک از این ها ست؟-صفحه ی 6:cool:
اگه دیدم ارسالت ویرایش شده که منم ارسالهامو ویرایش میکنم
اگه هم دیدم ویرایش نکردی بازم...
امیدوارم دفعه ی بعد که ارسالتو دیدم ویرایش شده باشع:cool:آفرین پسر خوب:cool:
برا من ژسته پرفوسری و بزرگی نگیر .... که خودم عنده این چیزام ......
سریع ارسالت رو حذفـــــــــــــــــــــــــــ ××× کن ... بجـــــــــــــــــــــــــــــــنبـــــــــــ××× که حتی نمیخوام یه لحظهعـــــــــ دیگه ارسالاتو ببینم .... ارسالات حذف کن......منم حذفش میکنم... الان تغیرش دادم.

تو کی باشی که به من دستور بدی؟؟؟؟؟
چیه حسودیت میشه؟؟؟
مثه این که هنوز یاد نگرفتی کاربر نمیتونه ارسال را حذف کنهSleepy
من بهت گفته بودم که باید نظرت را بنویسی راجع به تایپیک ولی نگفتم که راجع من نظر بده
خب خودت خواستی و نشون دادی سزاوار یه چیزه دیگه ای
پشیمون میشی:cool:

ارزشه حرف زدن نداری .. بای ...

جیــــــــــــــــز جیــــــــــــــــــــز هه هه
25r3025r3025r3025r30
بازیگری تعاتر و سینما

من خودم ازهمین الان بازیگر و منشی صحنه تعاترم
الف.HeartHeartHeart
مهندسBig Grin
هنوز تصمیم نگرفتم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32