انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا میدانید های دابل اسی سری جدید...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آیا میدونید یانگ سنگ
شما كه نمیدونید وانسید به مانیتوره گرامی نگا كنید بعد پلك بزنید صحفه رو ببندید برید ادامه مطلب كه بدونید خیلی جالبه
آیا میدونید یانگ سنگ خیلی دوست داره از خودش عكس بندازه هر جا كه میره از خودش عكس میگیره حافظه ی موبایلش پر از عكس های خودشه(اخی بچه با اعتماد به نفسه)
2-آیا میدونید هیونگ جون وقتی كاری رو خراب میكنه معمولا سرش رو یه جایی قایم میكنه یا با دستاش سرش رو می پوشونه(اخی اكشال نداره حالا سرتو بالا كن)
3-آیا میدونید برای این به هیونگ جون میگن baby چونكه خیلی احساساتی هست و زود گریه میكنه (بابا احساسات)
4-آیا میدونید كیو جونگ بدون عینك و لنزش عمرا جایی نمیره اگه یادش بره همه رو مجبور میكنه تا برن و براش بیارن(اینم كه بچه خوبیه با عینك)

5-آیا میدونید جونگ مین در سن 15 از روی پشت بام خونه ی مادر بزرگش افتاده و 2 تا از انگشت های پاش شكسته(اخی احتمالا الان پاهاش داغونه)
6-آیا میدونید هیون جونگ (لیدر)یه سگ داشته به اسم Jaksalie اما اون از دنیا رفت(اخی نازی روحش شاد)
7-آیا میدونید كه گروه كلا یه ماهی و 3 تا سگ .ماهی كیو جونگ.سگ جونگ مین به اسم تام توك سگ هیونگ جون چاكلت(شكلات)چون رنگ شكلاته خیلی خوشكله و سگ هیون جونگJaksalie(مگه سگه هیون نمرده جسدشم حساب كردن)
8-آیا میدونید هیون جونگ (لیدر)وقتی در دوران دبیرستان میخواسته از مدرسه جیم بشه از روی دیوار افتاده و زیر چشمش 3 تا بخیه خورده. (براهمین زیر چشمش جای زخمه از بس این بشر شیطونه)
9-آیا میدونید یانگ سنگ از غذا های دریایی بدش میاد(جالبه كه هیون خوشش میاد)
10-آیا میدونید توی گروه هیونگ جون از همه احساساتی تره و پر سر و صداترین و هم
ات كه بقیه رو بیشتر اذیت میكنه البته بیشتر جو رو عوض می كنه با بامزگی هاش. بیشتر جونگ مین رو اذیت می كنه و مزاحمشه. و رو اعصاب بقیه رژه میره(اخی نگید هیون دوسش داره )
11-آیا میدونید كیو جونگ توی كالج با یكی دعواش شده و زده بینی طرف رو شكسته اما الان یكی از بهترین دوستاشه(دوستی با مشت چه جالب)
12-آیا میدونید یانگ سنگ گفته كه اولین بوسه اش توی دوران كودكستان بوده(چه پیشرفته)

13-آیا میدونید هیونگ جون از مادرش خیلی میترسه اما در واقع عاشق مادرشه(اخی خیلی مامانیه)
14-آیا میدونید جانگ مین همسن خواهر زادش هستش(واو چه داییه با حالی)
15-آیا میدونید هیونگ جون و یانگ سنگ همیشه از استیوی وندر توی كاراشون الهام میگیرن(بابا الهام یعنی نه اون الهام ها)
16-آیا میدونید گروه لیدر هیون جونگ رو ترسناك میدونن چون توی كار بسیار جدی و سخت گیره(بله دیگه مرده وجذبش تازه به خاطره اونه كارا قشنگ میشه)
17-آیا میدونید لیدر هیون جونگ بیماری آسم خفیف داره اما در كوچیكی از اسپری استفاده میكرده و بعد از انفولانزایی كه گرفت شدید تر شد.اما الان با قرص داره رفع میشه(وای نه عزیزم نبینم مریض باشه وای خدا كنه این یه ذره هم خوب بشه)
18-آیا میدونید اسم برادر بزرگ لیدر هیون جونگ : یانگ جونگ -خواهر كیو جونگ : اون آه -برادر كوچیكتر هیونگ جون : كی بوم هستش كه توی گروه یوكیس هستش -اما جانگ مین هیچ وقت اسمی از خواهر و برادرش نبرده!!!!آیا میدانید های دابل اسی سری جدید... 1
ممنون!!!!!!!!!بازم ازاینابذارHeart
اخخخ من فدای شوهرم جونمگین بشمHeartBlush
(17-11-2013، 17:29)park jiyeon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زن اجباریشی؟؟؟؟؟Big GrinBig Grin

ایناکه سری جدیدنیسSadSad
همون قبلیاس!!!هی من گول میخورم فک میکنم جدیده!!!TongueBig Grin
(17-11-2013، 17:29)park jiyeon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااااااااااااااااااااااای توروخدااینقدردابل اس بدبخت روبه خودتون نسبت ندید گناه دارن!!!!!!!!!!!

مررررررررررسی خیلی خوب بود!!
به این میگن مطلب تووووپ مرسیHeart
مرسی جالب بود

HeartعالیHeart
سپاسHeart
کیو عییییییییییییییینننننننننننننننننننننننننننن خودمه  BlushHeartHeart
منم بدون عینکم عمرا جایی برمSad
البته در مهمونی درش میارمBig GrinBig Grin
مرررررررسی عاااااالی بود
صفحه‌ها: 1 2