انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه با هیون جونگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مجله Sparkling :از دیدار مجددتون خوشحالم!لطفا درباره دومین مینی آلبومتون برامون بگید. KHJ:بر خلاف آلبوم اخیرم که تا حدودی غمناک بود آلبوم پسر خوش شانس شادتره و اکثر طرفدارها در هر زمانی می تونند ازش لذت ببرند . مجله Sparkling :چه احساسی دارین درباره ی اینکه آلبومتون در چارت جهانی جزء 5 تای اول شد؟ و وقتی که این موضوع را فهمیدید اولین چیزی که گفتین چی بود؟ KHJ:اولین چیزی که من گفتم این بود:غیرقابل باوره,من اینقدرم زیاد انتظار نداشتم با اینکه من تمام تلاشم را برای این آلبوم کرده بودم و من تصمیم دارم یه دونه بهترشو بیرون بدم. مجله Sparkling :برای چی نماد 11 را برای موزیک ویدیو لاگی گای انتخاب کردین؟ چه کسی این مفهوم به ذهنش رسید؟ KHJ:من, دلیلش این بود که میخواستم مثل برت بازی کنم!هاها! مجله Sparkling :ایده ی عالی ایه! پس این آلبوم شما بیشتر سبک راک دارد بر اساس تاثیری که از این موضوع گرفته. آیا مایلید از گیتاردر یکی از کنسرت های زنده تون استفاده کنید؟ KHJ:من تصمیم دارم که در یکی از اجراهام گیتار بزنم اما هنوزاین کار برنامه ریزی نشده با این حال من مایلم این وسلیه را بنوازم مجله Sparkling : با توجه به رقصتون به نظر میاد در یک موزیکال بتوننین بازی کنید آیا برنامه ای برای درخشیدن در موزیکال در آینده دارید؟ KHJ:هنوز برنامه ای برای پیوستن به یک موزیکال ندارم هم زمان بازیگر و خواننده شدن من واقعا سرم شلوغه و من زیاد در به این رشته ماهر نیستم. مجله Sparkling :در اخرین مصاحبه تون گفتید که مایلید برای کار بعدیتون نقش یک پسر بد را داشته باشید.شخصیت بد مورد علاقه تون کیه؟ KHJ:چون شخصیت های زیادی وجود دارند انتخاب یک نفر از آنها به عنوان پسر بد استاندارد سخته من سعی می کنم نقش یک پسر بد که از نظر خودم استاندارده را ایفا کنم . مجله Sparkling :به عنوان یک بازیگر و خواننده شما اغلب در زمان فیلمبرداری آرایش می کنید آیا تا حالا سعی کردید خودتون خودتونو آرایش کنید؟ KHJ:هرگز مجله Sparkling : کدام یکی از محصولات The Face Shop را مایلید به عنوان یک هدیه خوب به دوستاتون بدید؟ KHJ:چون اکثر دوستانم پسر هستند من مایلم به پسرها محصولات E’Thym را پیشنهاد کنم که مرطوب کننده و واقعا ساده هستند. مجله Sparkling :ما شنیدیم شما علاقه زیادی به سوجو دارید.آیا شما sake (نوشیدنی ژاپنی)هم دوست دارید؟آیا از لوسیون sake محصولات The Face Shop استفاده می کنید؟ KHJ:من تاحالا ازش استفاده نکردم چون محصولات The Face Shop زیادند اما من sake می نوشم ... هر از گاهی.ها ها مجله Sparkling :برنامه رسیدگی به پوستتون این روزها که زمستانه و هوا سرده چه تغییراتی کرده؟ KHJ:این روزها که هوا سردتر شده صورتم و لب هام خشک میشن من از کرم مرطوب کننده و کرم چرب کننده لب بسار استفاده می کنم. مجله Sparkling :از ورزش های زمستانی خوشتون میاد؟ مثلا اسنو برد یا اسکی؟ KHJ:من واقعا ورزش های زمستانی را دوست ندارم بنابراین من بیشتر زمستان را در خانه سپری می کنم. مجله Sparkling :هوا در فیلیپین گرمه کدام یک از محصولات The Face Shop را به طرفدار های فیلیپینی تون پیشنهاد می کنید؟ KHJ:چون هوا در فیلیپین واقعا گرمه ومردم در معرض آفتاب قرار دارند محصولات ضد آفتاب را پیشنهاد می کنم که کرم BB شاملش میشه. مجله Sparkling :کدام یکی از محصولات The Face Shop همیشه در کیفتون نگه میداری؟ KHJ:کرم ضد آفتاب و کرم مرطوب کننده . مجله Sparkling :بزرکترین قهرمانتون کیه؟ KHJ:یک نفر خاص نیست. مجله Sparkling :آیا نماد خوش شانسی داری؟ عدد خوش شانسشتون چیه؟ KHJ :من نماد خوش شانسی ای ندارم همچنین عددی را که برام خوش شانسی بیاره مجله Sparkling :چه چیزی هیون جونگ را پسر خوش شانس کرده؟ KHJ:چیز خاصی وجود نداره من خودم خوش شانسم.
اگه کوچیک بود به بزرگی خودتون ببخشید