انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایا جاستین بیبر دوست داره که با عکس بوسه اریانا گرند در سلنا گومز حسادت ایجاد کنه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خبر جدیدی در سایت young stars news پخش شده که اینم تیتر این خبره به اینگلیسی:?Justin Bieber Trying To Make Selena Gomez Jealous With Ariana Grande Kissing Pic

که گفته شده جاستین بعد دوستی عکس اون بوسه و بهم زدنش با سلنا سعی داره در مکان های مختلف و با ارینا گرند عکس بندازه و بفرسته تو انستاگرمش و با کار داره زسما حرص سلنا رو در میاره و میخواد یه حس حسادت در سلنا ایجاد کنه و بگه که اریانا واقعا به من علاقه داره و واقعا منو میخواد و ما همیشه با همیم و همدیگه رو خیلی میخوایم و میتونیم با هم خیلی معروف بشیم حتی بیشتر از گذشته و...!!!!

و این سایت چندتا عکسی که جاستین تازه با اریانا گرفته و به انستاگرم دوتاشون ارسال شده رو قرار داده بود که من واستون میزارم ولی زیر این عکسا نوشته هایی در باره اونا هست که من بالا نوشتم واستون ولی دوباره مینیویس

ایا جاستین بیبر دوست داره که با عکس بوسه اریانا گرند در سلنا گومز حسادت ایجاد کنه؟؟؟ 1

ما همدیگه رو خیلی دوست داریم!!!:!!!we love together stronger

ایا جاستین بیبر دوست داره که با عکس بوسه اریانا گرند در سلنا گومز حسادت ایجاد کنه؟؟؟ 1

ما همدیگه رو خیلی میخوایم:we want each other together stronger
اگه دوست داره مادرش (...............................................................................​................................................................................​.........................................)
آ آخی سلنام نشته این نفله کی عکس از لا......... بازی هاش منتشر میکنه بد بشینه حسادت کنه بهش :/
عکســا باز نشــُـد :|
 خانوم عکس برای منم نیومد...:||
عکـسـآ بـآز نمیشـن :|
حتما همین قصدُ داشته
خاک تو سرش...
عکس ها باز نشد|:
اهههههههههههههههههههههه اخه باید یکی ب این بگه کی از تو حسادت میکنیه کله خاکی:|||||||||||||||
صفحه‌ها: 1 2 3