انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تورو خدا یه لحظه بیا!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه پسر بود بایک دختر دوست شد اونم اینترنتی!اون پسر کم کم عاشق اون دختر شد
وخیلی هم دیگرو دوست داشتن!حتی روپروفایلاشونم گذاشته بدون که عاشق همیم روز ها گذشت اون دختر به پسر گفت من دیگه نمیتونم دوستیمو باتو ادامه بدم)
اون پسر اشک توچشماش جمع شد از اون دختر پرسید چرا گفت نپرس پسر که هر لحظه داشت نا امید ترمیشد دختر گفت من دیگه نمیتونم بیام باید برم ودیگه توسایت نمیام.پسر گفت باشه وبعد از ساعت ها دختر به پسر گفت من دوستیمو باهات ادامه میدم به شرطی که منو خواهر خودت بدونی و...

از نظر شما کدام اشتباه کرده اند؟HuhHuhHuh
خب ضایعست دیگه دختره
من که نفهمیدم داستان مال خودته ولی نمیدونم
حتما پسره یه کرمی بوده که دختره قصد جدایی داشته وگرنه دخترا ازین کارا بلد نیستن !
دخترهShy
داستان خودته؟؟ خب دوستی های اینترنتی به درد نمیخوره ولی پسره هم گناه داشتهSadcrying
(24-08-2013، 17:45)kimia kimia1378 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داستان خودته؟؟ خب دوستی های اینترنتی به درد نمیخوره ولی پسره هم گناه داشتهSadcrying

آره داستان خودمهcrying

(24-08-2013، 16:43)دل ارام محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که نفهمیدم داستان مال خودته ولی نمیدونم

آره بابا خودممcrying
دختره:cool::cool::cool::cool::cool::cool:Big Grin
cryingcryingcrying
دوجنسس؟
صفحه‌ها: 1 2