انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فکت های سلنا گومز2013
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1 - وقتی دمی در دوران ترک به سر میبُرد(؟!) سلنا بهش زنگ میزنه و گریه میکنه و میگه دلم برات تنگ شده!

2 - سلنا : من روی سینگل ــم (C&GI) خیلی کار کردم و بعد شماره ی 1 رو به دست آوردم (رتبه) و اون موقع خیلی هیجان زده شدم + خوشحال و اینا ...

3 - اون دنیای منو عوض کرد و کاری کرد که بهتر از اینی که هستم بشم و الگوی خوبی براش باشم > گفته های سلنا درباره ی گریسی خواهر گوچولو ــیش !

4 - بلا تورن اتاق لباس سلنا رو از دیزنی میخواست (که بره توش و لباس بپوشه) ولی دیزنی نزاشت چون اون اتاق مخصوص سلنا بود !

5 - اون دختر Swag داره (؟!؟؟!؟!؟!؟!) من خیلی خیلی دوستش دارم! گفته های سلنا درباره ی ونسا

6 - این خیلی خوشحال کننده و عجیبه ! خیلی عجیب و خوشحال کننده! منظورم اینه که وقتی یه دختر بسیار زیبا درباره ی تو حرف بزنه و بگه که از تو خوشش میاد! گفته های لوگان لِرمن درباره ی سلنا (سلنا گفته بود از لوگان خوشش میاد)

7 - سلنا , اون دختر فروتن و مهربونی ــه . مثل یه دختر منظم ! گپ زدن با اون خیلی خوب بود ! (عالی بود!) گفته های استین ماهون درباره ی سلنا

8 - سلنا به مهمانان تولد 21 سالگی اش گفت : به من کادو ندید , ولی اگه میخواید بدید به یونسیف پول بدید (به کودکان کمک کنید) فکت های سلنا گومز2013 1

9 - سلنا تعداد زیادی بُطری الک*ل در تولدش از دوستانش دریافت کرد (:|)

10 - مامان سلنا , مندی در تور استارز دنس همراه سلنا نمی رود ! (خو چیکار کنم؟!)

یه نظری یه سپاسی نا سلامتی فکت 2013 گذاشتم
نقل قول: 3 - اون دنیای منو عوض کرد و کاری کرد که بهتر از اینی که هستم بشم و الگوی خوبی براش باشم > گفته های سلنا درباره ی گریسی خواهر گوچولو ــیش !

عاقا اینجا همین خواهرشو میگه؟؟؟:
فکت های سلنا گومز2013 1
(01-09-2013، 8:06)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: 3 - اون دنیای منو عوض کرد و کاری کرد که بهتر از اینی که هستم بشم و الگوی خوبی براش باشم > گفته های سلنا درباره ی گریسی خواهر گوچولو ــیش !

عاقا اینجا همین خواهرشو میگه؟؟؟:
فکت های سلنا گومز2013 1

اره
خودشه
...................
اجی جاش تو بیوگرافیه o_O