انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نامه ی یک دختر دانشجو به استادش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خدمت جناب دکتر زیباییان استاد محترم فارسی:باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما چند پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید واقع شود.درابتدا از روش زیبای تدریس شما بسیار تشکر میکنم:۱.استاد شما خیلی خمیازه میکشید واین باعث میشود ماهمه خوابمان بگیرد.بعضی از دانشجویان با اینکار شما خوابشون میگیرد ودائم به دستشویی میروند تا دست ورویشان را بشویند واینکار باعث میشود که نتوانند خوب درس بخوانند. ۲.استاد شما خیلی به موهای بلند وبلوندتان دست میزنید.بعضی از دانشجویان دختر کلاس با اینکار شما مات ومبهوت میمانند ونمیتوانند به درس تمرکز داشته باشند.۳.استادشما خیلی خوشگلید.و برای همین من نمیتوانم به شما نگاه نکنم.پس خواهش میکنم اینقدر به من نگویید نگاهت به کتابت باشه.۴.استاددیروز یکی از همکلاسیهام درباره شما خیلی بد صحبت میکرد.راستش من خیلی بهم برخورد چون راستش شمارا خیلی دوست دارم وبرای همین با او به شدت دعوا کردم.اینکار باعث شدهمه فکرکنند من به شما علاقه دارم.اما خوب میدونیدمن فقط پسری را دوست خواهم داشت که مثل شما قدبلند باشه وموهای بلوند داشته باشه.۵.استاددیروز پدرم به دانشگاه آمدومن شمارا یواشکی به اونشان دادم.پدرم شما را پسندید.نمیدانید چقدر خوشحال شدم.۶.استاد آخه چراشماهفته پیش سرکلاس نیامدید؟من خیلی دلم براتون تنگ شده بود.دلم هم خیلی شور افتاده بود.نمیدونیدجلسه بعدکه شمارادیدم.چقدر خوشحال شدم.امیدوارم ناراحت نشده باشید.بهرحال انتقاد همیشه باعث اعتلای سطح آموزشی میشه.امیدوارم خوشتون اومده باشه فهلنی باییییییی دوستون داللللللللم خیلییییییی
Big GrinBig GrinBig GrinDodgyDodgy
عجب روییییییییییییییییییی داره این دخترهDodgyولی خب آدم وقتی ازچیزی خوشش میادبایدبگه میادنبایدبگه نه کهSleepyBig Grin
رونیست کExclamationسنگپا قزوینهExclamationExclamationExclamationExclamationچقدر پرووووووووووووو هستش این دختره
برو بابا مسخره همش چرته
واقعا انتقادش مفيد بود
دستت درد نكنه خوشم اومد فقط انگار دختر واسه استادش ميخواست همسر شه اون طوري بود يا نه؟
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
(09-09-2013، 10:38)REZA.N.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا انتقادش مفيد بود
خواهش میشه

(09-09-2013، 10:38)REZA.N.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا انتقادش مفيد بود
خواهش میشه

[ -> ]
واقعا انتقادش مفيد بود
خواهش میشه
چه طوری روش شد اینا رو بگه؟ |:
خخخخخخخخخخخخخخخخExclamation
صفحه‌ها: 1 2