انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تمام سوالات شما درباره دنبای موبایل...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان....
این تاپیک برای این هست که شما دوستان هر سوالی که درباره دنیای موبایل دارید از قبیل مقایسه موبایل ها...مشخصات و امکانات.....نقد و برسی و پیشنهاد برای خرید رو بپرسید و مطمین باشید که من با دلیل و بررسی دقیق به سوالات شما پاسخ میدم....

فقط خواهش میکنم....خواهش میکنم سوالاتی مسخره از قبیل مقایسه 1100 و این جور چیز ها نپرسید....

ممنون....
باشه....
به عنوان مثال یه نمونه میگم...
مقایسه SONY XPERIA Z  با SAMSUNG GALAXY S4.
کدوم بهتره؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
خوب در ابتدا لازم به ذکر است که این دو گوشی دو گوشی فوق العاده عالی هستند و هر دو ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند...
.
.
.
اول به نقاط ضعف و قوت این دو موبایل اشاره میکنم...
SAMSUNG GALAXY S4:
نقاط قوت این موبایل:
. پردازنده 8 هسته ای.
. صفحه نمایش FULL HD
. کنترل های حرکتی بدون لمس گوشی.

نقاط ضعف:
. طراحی تکراری.
. محدود بودن حافظه در دسترس کاربر.
. جنس المینیوم تقریبا نامرغوب است
. نبود رادیو FM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام سوالات شما درباره دنبای موبایل... 1

امکانات و مشخصات:
. دوربین بسیار قدرت مند 13 مگاپیکسلی
. صفحه نمایش 5 اینچی با 16 میلیون رنگ
. بولوتوث نسخه 4
. ضخامت بسیار کم 7.9 میلی متری
. پورت MINI USB
. اندروید 4.2
. پشتیبانی از WIFI و GPS
.  دوربین جلو با کیفیت 2 مگاپیکسلی
. حافظه داخلی به انتخاب شما: 16 و 32 و 64
. زمان مکالمه مداوم 17 ساعت
. زمان استندبای: 370 ساعت
. وزن 130 گرم

SONY XPERIA Z
مزایا:
. طراحی بسیار زیبا و ترکیبی از شیشه و الومینیوم
. صفحه نمایش بسیار با کیفیت و FULL HD در اندازه 5 اینچ
. دوربین بسیار با کیفیت 13 مگاپیکسلی

معایب:
. اندروید 4.1
. باقی ماندن اثر انگشت در قسمت پشت گوشی به اسانی
. زاویه دید کم صفحه نمایش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]
[url=http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=بررسی+دقیق+XPERIA+Z&source=images&cd=&cad=rja&docid=8fx40ysb16V0kM&tbnid=5zmPJH_BnryIYM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.zoomit.ir%2Fit-news%2F5848-sony-smart-watch-2&ei=O5QhUrGXNde_sASRyoDICw&psig=AFQjCNHMRSjGk9Q3aF5LxYyNJqElqJJafg&ust=1378018646963870]تمام سوالات شما درباره دنبای موبایل... 1

امکانات و مشخصات:
. دوربین بسیار قوی 13 مگاپیکسلی
. دوربین جلو
. وزن 146
. پشتیبانی از رادیو FM و WIFI و GPS
. مکالمه مداوم 11 ساعت
. استندبای: 550 ساعت
. پورت HDMI و MICRO USB
. اندوید 4.1
. بلوتوث 4
. پردازشگر 4 هسته ای
. ضد اب و گرد و غبار
. صفحه نمایش 5 اینچی با 16 میلیون رنگ

نتیجه:
دوستان این یک بررسی خیلی کوچیک بود و ما به مقایسه دوربین ها و باتری و .... نپرداختیم...
البته اگر شما سوال کنید و بخواهید که مقایسه شوند حتما مقایسه ان ها هم برایتان اماده میکنم...
قیمت این دو موبایل امروز در بازار ایران به این صورت است که:
گلکسی اس 4 = 2 میلیون و 180 هزار تومان
اکپریا زد= 1 میلیون و 710 هزار تومان

اگر برای شما قیمت اهمیتی ندارد و موبایلی میخواهی که ضریف و سبک باشد و دارای امکاناتی منحصر به فرد مثل سنسور های حرکتی باشد GALAXY S4 انتخاب خوبی است...
ولی اگر نمیخواهی بیش از 2 میلیون پول بابت موبایل بپردازید و موبایلی می خواهید که ضد اب و ضد گرد و غبار باشد و همین طور دارای ظاهری بسیار زیبا باشد XPERIA Z بهترین انتخاب است.
مرسیییییییییییییییییییییییییییی
خواهش میکنم
فقط گلکسی اس 4
اره خب گوشی خوبیه
گوشی مامانم galexys4خییییییییییییلی خوبن
دوستان یعنی شما هیچ سوالی ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused
منتقل شد
واقعا تاپیک به دردبخوری هستش. ممنون. فقط اگه میشه اطلاعاتی درباره ی گوشیSony experia TXقرار بدین ممنون میشم. ناگفته نمونه من خودم این گوشی رو خریدم و به نظرمن بعد ازexperiaZ‏ این گوشی خوبه.

واقعا تاپیک به دردبخوری هستش. ممنون. فقط اگه میشه اطلاعاتی درباره ی گوشیSony experia TXقرار بدین ممنون میشم. ناگفته نمونه من خودم این گوشی رو خریدم و به نظرمن بعد ازexperiaZ‏ این گوشی خوبه.
صفحه‌ها: 1 2