انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پسری که احساس می کند زیباترین فرد جهان است +تصویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
آخه این کجاش خوشگله؟؟؟ConfusedDodgy

کسی که فکر می کند خوش تیپ ترین فرد جهان است

پسری که احساس می کند زیباترین فرد جهان است +تصویر 1

رسانه های اجتماعی، دارند دانشجوی عراقی را یک شبه به یک ستاره تبدیل می کنند.
به گزارش روزگارنو، آلبوم تصاویر احمد أنجل بیش از  یک میلیون بار کلیک خورده است. و حالا از او به عنوان یکی از ستاره های مردم پسند یاد می شود. پس از مصاحبه با یک روزنامه مهم انگلیسی زبان، حالا این دانشجوی دارو سازی عراقی و مدل پاره وقت می خواهد بر فراز جهان بدرخشد.
بنا بر این گزارش، یکی از رسانه های منطقه، با خوشحالی، درباره أنجل نوشت: پسر عراقی که هوش از سر عالم برد! و یکی از کاربران هم در صفحه او نوشت: تو پادشاه عالم خواهی شد!/روزگارنو

زشت نیست ولی HuhHuh
واییییی الهی قربونش برم چه قدر زشتهConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedggreggreggreggreggreggre
اگه این منگل خشگل ترین باشه داداش من ...........
اينو من گذاشتم
اه اه اه اه چقدر زشتهConfused
(30-08-2013، 23:23)تلما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اينو من گذاشتم

ببخشید خانومیfs10نمیدونستم:ngh:
(30-08-2013، 23:31)ardalan.sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2013، 23:23)تلما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اينو من گذاشتم

ببخشید خانومیfs10نمیدونستم:ngh:
چيزي نيست
اعتماد بفنسش منو کشته خیلی بیریخته
عزیز با اینکه تکراریه ولی بازم ممنونم یکم خندوندی ما رو!اعتماد به نفس پسره تو حلقم!عجب احساسی نسبت به خودش داره!×!×SmileTongue
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26