انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مردمان جهان چدرباره ایران چگونه فکر میکنند!!!!با نمودار..............بیا نگاه کن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
موسسه نظر سنجی " پیو" (pew) در نظر سنجی خود از میان مردم کشورهای مختلف نظر آنها را درباره ایران مورد ارزیابی و سنجش قرار داده است.

به گزارش عصر ایران بر اساس یافته های این نظر سنجی مردم پاکستان بیشترین احساس مثبت را نسبت به ایران دارند و آلمانی ها منفی ترین نظر را درباره ایران دارند.

76 درصد از پاکستانی های شرکت کننده در این نظر سنجی گفته اند که نظر مثبتی نسبت به ایران دارند ، در حالی که 91 درصد از آلمانی ها گفته اند که نظر منفی نسبت به ایران دارند.

پس از پاکستانی ها مردم لبنان و تونس با 39 درصد در رده دوم و سوم دوستداران ایران قرار گرفته اند.

روسیه و یونان و ترکیه نیز به ترتیب با 36 ، 27 و 26 درصد در رده های چهارم و ششم این نظر سنجی قرار گرفتند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردمان جهان چدرباره ایران چگونه فکر میکنند!!!!با نمودار..............بیا نگاه کن 1

به نظر شما چه عواملی در دید مردم جهان به ایران تاثیر داره و چرا الان در این شرایط هستیمcryingcryingHuh

سپاسو نظر لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااRolleyes

چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردمان جهان چدرباره ایران چگونه فکر میکنند!!!!با نمودار..............بیا نگاه کن 1
مرسی حد اعقل بازم همینش خوبهSleepySleepySleepy
خواهش میکنم اره خوبه ولیییییییییییییی پاکسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستانUndecidedUndecided
Undecidedخب اگه اونا هم نظر سنجی به پا کنن من خبر می دم برید احساس کمتری نسبت به ایتالیایی های م....ف بدیدDodgy
اخه نه اینکه خودشون خیلی ادمنن که دارم به کشور ما نظر می دن...Dodgy
کسی به کشور من توهین کنه با همین شمشیر گردنشو می زنم:kar:udoudo
از ژاپن بیشتر توقع داشتم.Dodgy
مرسی از اینکه نظر دادیدTongue
چین دیگه چرا؟cryingcryingcrying
ای بابا.ممنون.اخه پاکستاااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا خوبه هیتلر از ایرانی ها با آریایی ها خوشش میومده....
اینم نبود دیگه آلمانیا فحش مادر بهممون میکشیدن....Confused
(25-10-2013، 10:24)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا خوبه هیتلر از ایرانی ها با آریایی ها خوشش میومده....
اینم نبود دیگه آلمانیا فحش مادر بهممون میکشیدن....Confused
کاملا موافقم
صفحه‌ها: 1 2