انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جمله های سرکاری نسخه 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام همونجوری که قولشو داده بودم نسخه ی 2 رو هم براتون نوشتم حال کنین و نظر یا سپاس بدین

وقتی گریه میکنی چشمات شبیه دریا میشه عزیزم اجازه میدی جورابامو توش بشورم؟
.
.
.
.
گلهای خوش بوی دنیا رو هم به پات بریزم بازم کمه چون پاهات خیلی بو میده
.
.
.
.
نگاهت چون باران است و قلبم چون کویر ... و میدانی که کویر بدون باران زنده است پس برو بمیر
.
.
.
یه واقعیت خیلی زیبای که توی زندگیم پیدا کردم میدونی چیه عزیزم؟ اینکه وقتی زبونت بیرون باشه نمیتونی بگی ژژژژژژژژ
.
.
.
الهی فندق بشی سنجاب بشم گازت بگیرم بعدش سمی باشی مسموم بشم برات بمیرم
.
.
.
.
اگه کسی رو دوسدارین ولش نکنین بگیرین ببرین توی انباری  یا زیر زمین انقد با کمر بند بزنین تا اعتراف کنه که عاشقتونه .... عزیزم عاشقتم
.
.
.
.
کاش میشد سرنوشت رو از سر نوشت یا از ته نوشت چه میدونم سرو ته نوشت یه جوری بنویس دیگه بی سواد
.
.
.
.
اون چیه که از گل بهتره از حوری قشنگ تره از دنیا با ارزش تره از فرشته پاک تره؟ اره درست فهمیدی .... منم
.
.
.
.
دختر:خیلی دوست دارم تو چی؟ پسر:اگه دوست نداشتم بهت زنگ نمیزدم بگم الان بیرون نری اخه نمیخوام از دستت بدم چون الان ساعت جمع اوری زباله هاس
.
.
.
عزیزم میدونی پشت هر مرد موفقی ....... بالاخره یه روز میخاره؟چیه؟ فک کردی میگم یه زنه؟ نخیر من از این داستانای تخیلی خوشم نمیاد
.
.
.
.
پس از سال ها جستجو به دنبال نیمه ی گمشدم عزیزم به این نتیجه رسیدم که خدا منو کامل خلق کرده نیمه میمه هم ندارم
.
.
.
.
یه مرغ دارم روزی یه دونه هم تخم نمیکنه پاشو انداخته رو هم قیافه گرفته
.
.
.
.
اگه اسکلت از بالای دیوار بپره پایین چی میشه عزیزم؟افرین به هوشت ...اصلا نمیپره چون جیگر نداره
.
.
.
.
رفتم گوگل تایپ کردم نیاز های زن بعد از 2 روز که کامپیوترم داشت دیگه میسوخت گوگل نوشت همچنان در حال جستجو....
.
.
.
.
عزیزم زندگی من به 2 بخش تقسیم میشه:اولیش که به خودم مربوطه و دومیش هم به کسی ربطی نداره
.
.
.
.
عزیزم یه قانونی هس که میگه اگه چیزی با شما بیش از 5 قدم فاصله داره اون چیز ضروری نیست حالا میشه این کارای که میگم برام انجام بدی؟
.
.
.
.
عزیزم میخوام جونمو فدات کنم ولی با خودم گفتم چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی
.
.
.
.
این اس ام اس رو برای 2 نفر بفرست یکی به احمق یکی هم به نفهم اونوقت بشین فکر کن ببین خودت کدومشی که من برات اینو فرستادم
.
.
.
.
ببخشید یه سوال شرعی داشتم دیشب خواب شمارو دیدم میخواستم ببینم نماز ایات بهم واجب میشه یا نه؟
.
.
.
.
پشت هر انسان موفقی یه .............عالمه حرف هست مثل مرتیکه مال خور دزد
.
.
.
.
گاه اینقدر گرمی که ادم گرمازده می شود و گاه اینقدر سردی که ادم میچاد.... تو بلد نیستی بهار باشی؟
.
.
.
.
سلام خوبی؟خواستم بهت بگم ادم شو ولی نمیخواستم توی شرایط سخت قرار بگیری راحت باش
.
.
.
.
نمیدونی در نبودت چه ها کشیدم عزیزم ...... دو سیب - البالو - هلو نعنا ... خلاصه که جات خالی بود خیلی دود کردیم

مرسی از این که وقتتون رو گذاشتین تا نسخه 2 روهم بخونین سپاس و نظر یادتون نره تا نسخه 3 هم بپا باشه مرسی
بعضی هاشون تکراری بودن ولی ممنون
حرف نداشتن مرسی
با حال بود مرسی
یه وقت نظر یا سپاس ندینا ........ ازتون کم میشه .......Big Grin....... بابا یکم دلمونو شاد کنین دیه ......