انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
بدون آرايشم قشنگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع:انجمن هواداران کی پاپ

این حرفارومن توی صفحه4زدم اینجاهم میگم به خاطراینکه بچه ها خیلیا توجه نمیکنن:
.
.
.
.
اینودارم به همه اونایی میگم که یاازکره ایا خوششون نمیادیااینکه بادیدن عکس بدون آرایش هیون دیگه ازش خوششون نمیادومیگن که زشته:خواهش میکنم اگه خوشتون نمیادنه سپاس بدین و نه نظربذارین منم تایه حدی تحمل میکنم ازاین به بعددیگه رعایت نمیکنم و تامیتونم جوابتونومیدم تااونجایی که خودتون پشیمون بشین فهمیدین؟؟
قابل توجه کسایی هم که میگن من دارم خودم و به آب و آتیش میزنم باید بگم که اصلااینجوری نیست ولازم نمیدونم که بخوام به کسی جواب بدم وبه کسی ربطی نداره...من دلایلی دارم ووظیفه ای ندارم که بخوام دلایلم و برای کسی بازگوکنم واونایی که هیونو نمیشناسن دیگه این سوال و نکنن چون تاحالا3..4بارتوضیح دادم دیگه ازاین به بعدجواب هیچکدوم داده نمیشه

نظرم راجبش عوض شد Dodgy
ggreggreggreggreggre
ggreggreggreggre
ggreggreggre
ggreggre
ggre
نه زشت شده و نه تغییرکرده فقط بدون آرایش کمی صورتش تیره ست همین
اینکه دیگه ازاین جورادا و اطفارا نمیخواد...من که هنوزم دوسش دارم
دیگه بهم ثابت شد که95%طرفدارای هیون فقط به خاطر قیافشه که میخوانش
(06-09-2013، 17:33)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو پس فکر کردی چیه من فقط از قیافش خوشم میومد که دیدم مثل پسرای دیگه قیافه هم نداره ولی بازم برا اینکه نترشه قابل تحمله:cool:
(09-09-2013، 10:55)mahlajoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2013، 17:33)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو پس فکر کردی چیه من فقط از قیافش خوشم میومد که دیدم مثل پسرای دیگه قیافه هم نداره ولی بازم برا اینکه نترشه قابل تحمله:cool:
نه عزیزم نمیترشه چون هنوزم خوشگله وهنوزم کسایی هستن که همینجوری هم بخوانش...
نه زشت نشدهIdea 
چون موهاش بههم ریختست بد به نظر میاد(من طرفدار کیو و جونگ مینم)Angel
من هنوزم دوسش دارم
حداقل مثل بقیه خواننده  ها نه عملیه نه خیلی زشته 
HeartBig Grin
(06-09-2013، 12:31)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیون همین جوریشم خوشگله اصلا هرجوری باشه من دوسش دارم شدید, هیووووووووون خوچملیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

منبع:انجمن هواداران کی پاپ
من دوسش دالمو عاشقشم
واا بنده خدا چشه مگه Exclamation
به این خوبی
تازه فک کردین خواننده ها وبازیگرای خودمون کم گریم و آرایش و عمل میکنن؟؟؟ مرداشون هم ابرو برمیدارن اینا که خوانندن دیگه اشکالی نیSleepy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18